عضویت ویژه چیست ؟ 

عضویت ویژه نوعی عضویت در پلی استیشن تروفی ایران میباشد که مخصوص کاربرانی است که به دنبال پلانتیوم ( ۱۰۰ % ) کردن بازی ها زودتر از بقیه دوستان و بازیکنان دیگر میباشد . با ملحق شدن شما به خانواده ویژه پلی استیشن تروفی از راهنمایی های مخصوص به صورت کمک آنلابن در بازی ها ، آنلاین ( تلگرام ، ایمیل  و شبکه PSN ) آفلاین : پاسخویی به سوالات شما از طریق نظرات سایت و دیگر راه های ارتباطی و راهنمایی های ویژه بهره مند شوید .

+ اهدای کد تخفیف خرید از فروشگاه های معتبر بازی و گیفت کارت به عزیزان کاربر ویژه .

برای مثال : سخت ترین تروفی دارک سولز ۳ تروفی ای با نام Master Of Rings میباشد که میبایست ۱۱۳ حلقه رو در ۳ دور بازی کردن به دست بیارید ، واقعا زمان بر و خسته کننده است . اما کاربران ویژه ما در کمتر از ۵ دقیقه به صورت آنلاین ، سخت ترین تروفی ایرن بازی رو دریافت کرده و در کنار آن تمامی سلاح ها ، زره و لباس ها و سپر ها و مقدار زیادی سول ( پول داخل بازی ) دریافت کرده اند !

و … صد ها کمک دیگر …

20r_1.jpg

o64_2.jpg

qyof_3.jpg

7wq3_4.jpg

  • تعدادی از راهنمایی های داخل سایت و انجمن ما ، که بسیار ریزبینانه و حرفه ای نوشته شده اند نیز تنها برای کاربران عزیز ویژه قابل مشاهده میباشند .

در تلگرام ، علاوه بر کانال رسمی پلی استیشن تروفی ایران ، یک گروه مخصوص کاربران ویزه نیز درنظر گرفته ایم که دوستان ویژه عزیز میتوانند با هم به بحث و تبادل نظر درمورد بازی ها و تروفی ها بپردازند و قرار های بازی خود و یا کمک گرفتن از یکدیگر را در آن مکان انجام بدهند .  

کانال تلگرام : کلیک کنید 

برای عضویت در گروه تلگرام مخصوص اعضای ویژه ، با ما در تلگرام یا از طریق فرم تماس با ما در داخل سایت ، لینک عضویت را دریافت نمایید . فقط اعضای ویژه )

چگونه عضو شویم ؟ 

متاسفانه سال گذشته ( ۱۳۹۴ ) تمامی درگاه های پرداخت مسدود شدند و تا به امروز مشکل آن ها برطرف نشده است ، اما پلی استیشن تروفی ایران برای راحتی دوستان باز هم یک درگاه پرداخت انلاین فراهم نموده است .

درگاه پرداخت پلی استیشن تروفی ایران ( کلیک کنید )

دوستان عزیز با ورود به لینک بالا میتوانند هزینه عضویت ویژه خود را بر اساس تعرفه پایین پرداخت نمایند :

۳ ماهه : ۳۰ هزار تومان

۶ ماهه : ۴۵ هزار تومان

۱ ساله : ۶۰ هزار تومان

۲ ساله : ۱۱۰ هزار تومان

پس از واریز ، شما میبایست در انجمن ما ثبت نام کرده و نام کاربری خود را از طریق خود پیام های خصوصی انجمن یا تلگرام ، ایمیل و یا فرم تماس با ما در سایت ارسال کرده تا در سریع ترین زمان ممکن اکانت شما به اکانت ویژه تغییر پیدا کند .