پلی استیشن تروفی ایران اولین و تنها مرجع راهنمایی و داستان کاملا فارسی بازی های رایانه ای
فروشگاه اینترنتی دی سی ماتریکس گیم

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege | راهنمایی کامل بازی

نوشته شده توسط در دسته بندی PlayStation 4

نگاه کلی :

میزان درجه سختی بازی : 5.5 از 10
تروفی های آفلاین
: 13 (10, 3)
تروفی های آنلاین : 36 (24, 9, 2, 1)
مدت زمان مورد نیاز برای پلانتیوم 100% کردن بازی
: 20 تا 80ساعت ( بسته به توانایی شما و داشتن همراه )

 • کاربران ویژه میتوانند از همراهی آنلاین تیم ما استفاده نمایند ::
  حداقل تعداد دفعات مورد نیاز برای اتمام بازی
  : 1 بار .
  تروفی های از دست دادنی دارد
  ؟ ندارد

تروفی گلیچ شده : ندارد .
درجه سختی بازی تاثیری بر روی تروفی ها دارد
؟ یکسری از مراحل باید بر روی آخرید درجه سختی تمام شوند .

راهنمایی ویدئو و تصاویر اختصاصی دارد ؟ بله ( با روشی جدید )

کانال تلگرام ما 


baner-farsapple

Www.PSTrophy.IR


Master of Siege
Get all trophies.
تروفی پلانتیوم . بعد از گرفتن همه تروفی ها به کمک این راهنمایی ، این تروفی هدیه میدیریت سایت به شما میباشد 😀

Taking Point
Unlock an Attack Operator.
در بازی شما میتوانید از بین 2 دسته مبارز ها ، کاراکتر هایی رو بخرید که با آن ها به بازی بپردازید که هرکدام قابلیت های منحصر به فرد خاصی دارند . برخی سریع هستند و برخی قدرتمند در برابر حملات و برخی میانگین هر دو . یک دسته حمله کننده ها یا همان Attack ها هستند و دیگری Defense یا همان دفاع کننده ها . برای این تروفی شما میبایست 1 کاراکتر Attack رو بخرید تا براتون باز بشه .

On Your Six
Unlock a Defense Operator.
در بازی شما میتوانید از بین 2 دسته مبارز ها ، کاراکتر هایی رو بخرید که با آن ها به بازی بپردازید که هرکدام قابلیت های منحصر به فرد خاصی دارند . برخی سریع هستند و برخی قدرتمند در برابر حملات و برخی میانگین هر دو . یک دسته حمله کننده ها یا همان Attack ها هستند و دیگری Defense یا همان دفاع کننده ها . برای این تروفی شما میبایست 1 کاراکتر Defense رو بخرید تا براتون باز بشه .

Playing Favorites
Unlock all Operators in one CTU.
در بازی شما میتوانید از بین 2 دسته مبارز ها ، کاراکتر هایی رو بخرید که با آن ها به بازی بپردازید که هرکدام قابلیت های منحصر به فرد خاصی دارند . برخی سریع هستند و برخی قدرتمند در برابر حملات و برخی میانگین هر دو . یک دسته حمله کننده ها یا همان Attack ها هستند و دیگری Defense یا همان دفاع کننده ها . برای این تروفی شما میبایست در یکی از دسته ها ، حمله کننده یا دفاع کننده همه کاراکتر هارو بخرید تا این تروفی براتون باز بشه .

Unlock all Operators.
در بازی شما میتوانید از بین 2 دسته مبارز ها ، کاراکتر هایی رو بخرید که با آن ها به بازی بپردازید که هرکدام قابلیت های منحصر به فرد خاصی دارند . برخی سریع هستند و برخی قدرتمند در برابر حملات و برخی میانگین هر دو . یک دسته حمله کننده ها یا همان Attack ها هستند و دیگری Defense یا همان دفاع کننده ها . برای این تروفی شما میبایست کل کاراکتر های بازی رو بخرید ، هم حمله کننده و هم دفاع کننده . کلا 20 نفر میباشند .

Jack of All Trades
Play as every single operator in Casual/Ranked Multiplayer or Terrorist Hunt.
در بازی همونطور که در بالا توضیح دادم 20 کاراکتر هست . شما میبایست در 2 بخش آنلاین بازی که یکی از آن ها آنلاین هست که همه آشنایی دارید باهاش و دیگری که تروریست هانت نام دارد و باید در قالب گروه 1 تا 5 نفره خود در برابر کامپیوتر بازی کنید ، حداقل با هرکدام از این کاراکتر ها یک دست بازی کنید تا تروفی براتون باز بشه . با چمع کردن پول در قسمت آنلاین میتونید بخرید این کاراکتر هارو که کار راحتی میباشد .

Reach Clearance Level 50.
در بازی 3 بخش وجود داره که 2 عدد از آن ها آلاین میباشد و یکی از ان ها آفلاین . شما با بازی کردن و امتیاز کسب کردن لول آپ میشوید و ارتقاء پیدا میکنید . شما با رسیدن به لول 50 این تروفی رو دریافت میکنید . در سمت چپ بالا میتوانید لول خود را ببینید . بهترین کار برای لول آپ کردن ، انجام همه کارهای ستاره دار بخش آفلاین و بازیکردن تیمی در قسمت آنلاین میباشد به صورتی که بتوانید با هم صحبت کنید و به جلو بروید و الکی زود کشته نشوید .

Designer
Customize a Weapon.
در بازی شما میتوانید از لحاظ فنی و ظاهری سلاح های خودتان رو شخصی سازی کنید . برای این کار باید به قسمت Operators و برای هر کاراکتر جداگانه اسلحه هایش رو شخصی سازی کنید . برای این تروفی باید یک تغییر فنی که شمال نصب دوربین و ... میشود انجام بدید تا تروفی دریافت گردد .

Collect and save 5000 Renown.
این تروفی چند وقتیه مد شده تو بازی ها . که یک مقداری پول جمع کنید تا تروفی بده . در اینجا نیز شما باید 5000 پول رایج بازی رو ذخیره کنید و تا به این عدد نرسیده چیزی نخرید . پشنهاد میشه از اول بازی چیزی نخرید تا به این رقم برسید و سپس شروع کنید به درو کردن فروشگاهش 😀 !

Spender
Unlock 50 weapon attachments.
در بازی شما میتوانید از لحاظ فنی و ظاهری سلاح های خودتان رو شخصی سازی کنید . برای این کار باید به قسمت Operators و برای هر کاراکتر جداگانه اسلحه هایش رو شخصی سازی کنید . برای این تروفی باید شما در کل 50 عدد تغییر فنی بر روی سلاح های بازی بدهید . این تغییرات شامل رنگ سلاح نمیشه و اون خودش تروفی جداگانه دارد .

Fashion Week
Apply weapon skins to 30 weapons.
در بازی شما میتوانید از لحاظ فنی و ظاهری سلاح های خودتان رو شخصی سازی کنید . برای این کار باید به قسمت Operators و برای هر کاراکتر جداگانه اسلحه هایش رو شخصی سازی کنید . برای این تروفی که مربوط به ظاهر سلاح ها میباشد شما میبایست بر روی اسلحه ها 30 رنگ مختلف بخرید و به کار ببرید تا تروفی برای شما باز بشه .

Death from Above
Breach a Floor or Ceiling in "House" on Casual/Ranked Multiplayer or Terrorist Hunt.
برای این تروفی شما میبایست در نقشه House در یکی از مود های آنلاین و یا Terrorist Hunt شما در قسمتی که زمین به صورت درب ورود به زیرزمین میباشد ، با استفاده از آیتمی که میشه اون رو به دیوار یا زمین چسباند و انفجار ایجاد کرد و حفره ایجاد کرد ، این کار رو بکنید تا تروفی به شما داده بشه . خوشبختانه اکثر کاراکتر های بازی این قابلیت رو با دکمه R1 دارا هستند .
نکته : شما از قسمت تنظیمات بازی در منوی اصلی میتوانید نقشه مورد علاقه خود را بر رور On قرار داده و بقیه را Off تا همیشه به ان مکان بروید .

Coming through!
Breach and rappel through a window in "Consulate" in Casual/Ranked Multiplayer or Terrorist Hunt.
در بازی شما میتوانید از پایین دیوار و یا از بالای سقف با زدن ضربدر ، راپل کرده و در 2 حالت مختلف از دیوار به بالا و پایین رفته و با شکستن پنجره ها ، تیر اندازی کنید و سپس وارد آنهاشوید . برای این تروفی شما زمانی که در زمین Consulate هستید راپل کنید و یک پنجره رو با ازدن R3 بشکنید و سپس با زدن ضربدر وارد شوید تا تروفی به شما داده شود . فقط دقت کنید پشت پنجره یک دشمن انتظار شما رو میکشد !

Fortress
Reinforce 2 breakable walls in "Bank" on Casual/Ranked Multiplayer or Terrorist Hunt.
در این بازی دیوار ها و استحکامات نقش بسزایی دارند . شما میتوانید در ها و پنجره هارو با گرفتن مربع با چوب و یا کرکره بسته نگه دارید . اما نوعی دیگر از استحکامات هست که آهن خاص میباشد و بر روی دیوار های عادی به کار برده میشود . شما در هر بازی 2 عدد از اینها را همراه دارید که با رفتن سر جعبه مهمات و نگهداشتن مربع میتوانید انهارا شارژ کنید . در نقشه Bank شما میبایست 2 عدد از این دیوار ها رو مستحکم کنید تا به شما تروفی داده شود .

Air Force One
Defend the Meeting Room in "Plane" on Casual/Ranked Multiplayer or Terrorist Hunt.
یکی از نقشه های بازی در فرودگاه و در داخل هواپیما انجام میشود که Plane نام دارد . شما برای این تروفی باید در تیم دفاع کننده باشید و در اتاق ملاقات هواپیما یا همان  Meeting Room قرار بگیرید . به محظ اینکه در نقش دفاع کننده در این اتاق قرار بگیرید تروفی ازان شماست . این کار در هر دو بخش انلاین و تروریست هانت قابل انجام است .

Who Dares
Win a match of TDM - Hostage in "Hereford" on Casual/Ranked Multiplayer.
برای این تروفی شما فقط میبایست در یکی از مود های آنلاین بازی ور در نقشه Hereford مود بازی رهایی گروگان رو برنده بشوید تا به شما این تروفی داده بشود .
این مود TDM - Hostage نام دارد .

Sausage Fest
Win a match of TDM - Secure Area in "Clubhouse" on Casual/Ranked Multiplayer.
مانند تروفی بالا ، اما اینبار شما باید در نقشه Clubhouse مود حفاظت و گرفتن یک منطقه که  TDM - Secure Area نام دارد رو بازی کنید و برنده بشوید .

Terro Hurt
Complete 20 Terrorist Hunt missions.
بخش تروریست هانت در بازی بسیار مفرح و چالش برانگیز میباشد . خصوصا درجه ی سختی آخرش . اما برای این تروفی شما میبایست تنها بروی درجه نرمال 20 عدد مسابقه رو ببرید . اونطور که معلومه اگر هم ببازید این مسابقات رو براتون حساب میشه اما بهتر است ببرید . شما میتوانید با استفاده از بازیکنان راندوم و خارجی اینکار را انجام داده و یا میتوانید با دوستان خود تا سقف 5 نفر این کار رو انجام بدهید . کاربران ویژه هم میتوانند با کمک ما این مسابقات رو به اتمام برسونند .
بعد از انجام 20 بازی این تروفی خودکار براتون باز میشه .

Brain Surgeon
Get 150 Headshots in Terrorist Hunt missions.
در قسمت تروریست هانت شما میبایست 150 هدشات یا همان کشتن به وسیله شلیک به سر انجام دهید تا این تروفی رو دریافت نمایید . نکته مهم اینجاست که زمانیکه که بر روی درجه سختی Normal بازی میکنید وقتی به سمت دشمن نشانه میروید خودبه خود بر روی سر آن ها هدف میگیرد و این کمک بسیار بزرگی میباشد . همچنین بهترین مود برای این کار Terrorist Hunt Classic میباشد که شما میبایست 30 دشمن رو در آن بکشید تا برنده شوید .

Hit and Run
Complete a Terrorist Hunt mission in under 2 minutes.
برای این تروفی شما میبایست یک دست تروریست هانت رو کمتر از 2 دقیقه به پایان برسونید . برای این کار شما به یک تیم خوب نیاز دارید و نه تیمی که همه یک گوشه کمپ میکنند و منتظر دشمن هستند ! باید بازی رو روی درجه Normal بگذارید و مود آزادسازی گروگان از همه میتونه سریع تر باشه و بهتر با بازیکن های ایرانی که میکروفون دارند بازی کنید و هماهنگی داشته باشید .

 

Master
Complete a Terrorist Hunt mission on REALISTIC difficulty.
این تروفی یکی از تروفی های سخت میباشد که حتما باید با همراهان خوب آن را انجام دهید . شما میبایست یک دور ترویست هانت رو بر روی آخرین درجه سختی یعنی Master به پایان برسانید تا تروفی به شما تعلق بگیرد . پیشنهاد ما مود رهایی گروگان و در نقشه House میباشد که ویدئو به زودی در دسترس شما قرار میگیرد .

Senseless
Kill 10 enemies blinded from Stun Grenade in Casual/Ranked Multiplayer.
در بازی شک مدل ارنچک وجود دارد با نام Stun که با پرتابش موقتا یک نور جلوی چشم بازیکن رو میگیره و تصویر جلوشو محو میکند . شما میبایست 10 تا دشمن رو در قسمت آنلاین Casual/Ranked اول اینطوری گیج کنید و سپس بکشید .  خب ، این ار خیلی سخته . پس شما میبایست کاراکتر Blitz رو بردارید و با استفاده از قابلیت Stun روی سپرش که با R2 است اینکارو بکنید و سپس دشمن رو بکشید . 10 بار اینکارو کنید تا تروفی براتون باز بشه .

Blind Ambition
Destroy 5 drones in Casual/Ranked Multiplayer.
زمانی که در بازی شما در نقش دفاع کننده هستید ، اون دستگاه های ماشینی وچکی که drone نام دارد می آیند و محل شما و خد شما و گروگان و ... رو پیدا میکنند . شما میبایست 5 عدد از این هارو کلا در بازی با تیر بزنید تا تروفی براتون باز بشه .

Meat Wall
Kill an enemy with a Breach Charge in Casual/Ranked Multiplayer.
در بازی برخی کاراکتر ها آیتمی دارند به نام  Breach Charge که به دیوار و چوب ها و ... زده میشه و با زدن ریموت آن منفجر میشه و دیوار ، پنجره و ... سوراخ میشود و یک حفره برای ورود پیدا میشه . شما باید با منفجر کردن یکی از این بمب ها یک نفر رو در قسمت آنلاین  Casual/Ranked بکشید .

Oh Yeah!
Destroy a Reinforced Wall with the Thermite Charge in Casual/Ranked Multiplayer.
در بازی دیوار هایی که قابل شکستن هستند رو میشه با نگه داشتن مربع لایه ای آهنی کشید روش تا با بمب های عادی قابل منفجر شدن نباشه . اما با کاراکتر  Thermite و قابلیتی که داره میتونید این کارو بکنید . تنها کاری که شما میبایست بکنید اینه که یک دیوار آهنی رو با بمب مخصوص این کاراکتر منفجر کنید تا تروفی براتون باز بشه .

Don't go in There!
Kill an Attacker inside a Barbed Wire in Casual/Ranked Multiplayer.
یکی از لوازم همراه اکثر کاراکتر ها در این بازی که شما میتونید انتحاب کنید سیم خاردار هست که 2 عدد به صورت پیش فرض به شما داده میشود . برا این تروفی شما میبایست وقتی یک دشمن در سیم خاردار قرار دارد اون رو بکشید . بهترین کار اینه که پشت یک درب سیم خاردار بندازید و وقتی دشمن وارد شد شما هم پشت اونطرف در باشید و سریع بهش شلیک کنید . در ضمن اینم بگم که باید در قسمت Casual/Ranked این اتفاق بیوفتد .
 

Wrong Number
Kill 10 enemies with Nitro Cell in Casual/Ranked Multiplayer.
باز هم یک تروفی در قسمت Casual/Ranked ، اما اینبار شما میباید با آیتمی بسیار آشنا برای شما به نام C4 که 1 عدد همراه برخی کاراکتر ها هست 10 نفر رو بکشید تا تروفی براتون باز بشه . البته این تروفی زیاد سخت نیست و میتونید به محض دیدن دشمن اون رو به سمتش پرت کنید و سریع هم منفجرش کنید تا دشمن پودر بشه .

Woodworker
Place 5 Barricades as a Defender in Casual/Ranked Multiplayer.
یک تروفی راحت الحلقوم :d شما میبایست به وسیله زدن مربع در جلوی پنجره ها و درب ها حفاظ چوب بسازی که با ساختن 5 عدد از این ها در قسمت Casual/Ranked زمانی که در نقش دفاع کننده هستید میتوانید این تروفی رو دریافت کنید !

CQB Basics
Complete Situation CQB Basics.
مرحله  CQB Basics رو به اتمام برسانید .
توضیحات در ویدئو .

Suburban Extraction
Complete Situation Suburban Extraction.
مرحله Suburban Extraction رو به اتمام برسانید .

High Value Target
Complete Situation High Value Target.
مرحله  CQB Basics رو به اتمام برسانید .

Tubular Assault
Complete Situation Tubular Assault.
مرحله Tubular Assault رو به اتمام برسانید .
توضیحات در ویدئو .

Cold Zero
Complete Situation Cold Zero.
مرحله Cold Zero رو به اتمام برسانید .
توضیحات در ویدئو .

Asset Protection
Complete Situation Asset Protection.
مرحله Asset Protection رو به اتمام برسانید .

Neutralize Cell
Complete Situation Neutralize cell.
مرحله Neutralize cell رو به اتمام برسانید .
توضیحات در ویدئو .

No Intel
Complete Situation No Intel.
مرحله No Intel رو به اتمام برسانید .

Improvise Defense
Complete Situation Improvise Defense.
مرحله Improvise Defense رو به اتمام برسانید .
توضیحات در ویدئو .

Heavily Fortified
Complete Situation Heavily Fortified.
مرحله Heavily Fortified رو به اتمام برسانید .
توضیحات در ویدئو .

Completionist
Collect all STARS in Situations.
تمامی 30 ستاره مرحله های بالا را به دست آورید . در ابتدای بازی 3 عدد ستاره به شما نشنان داده میشود که زیر آن ها توضیحی دارد و در بازی نیز با زدن صفحه لمسی نمایان میشود . این ستاره ها کار های فرعی هست که در هر مرحله باید انجام دهید که ثابت آن انجام مرحله با حداقل 50 خون میباشد . شما با هر بار بازی کردن مرحله میتوانید یکی از ستاره هارو بگیرید و نیازی نیست که حتما همشون رو در یک دور بگیرید . در ویدئو های بالا برخی مراحی که کمی نیاز به چالش داشتند رو به تصویر کشیدم اما باز اگر سوالی داشتید در قسمت نظرات و یا در انجمن مطرح کنید .

Master and Commander
Earn 3 STARS in one Situation
این تروفی متصل به تروفی بالا هست . شما یک مرحله رو که 3 ستاره کنید به شما این تروفی رو میده و همون مرحله اول که راحته رو میتونید سیریع انجام بدید و این تروفی نقره رو بگیرید .

Article 5
Complete mission Article 5.
این مرحله پس از انجام مرحله دهم باز میشه که شما میتونید اون رو انجام بدهید و ستاره خاصی برای تروفی نداره و فقط باید به اتمام برسد
تا تروفیشو دریافت کنید .

That was Fast!
Find the Objective in TDM - Secure Area within 20 seconds in Casual/Ranked Multiplayer.
در بخش Casual/Ranked و در مود TDM - Secure Area زمانی که در نقش حمله کننده قرار دارید و شما با Drone بازی رو شروع میکنید سعی کنید تا 20 ثانیه محل دشمن رو پیدا کنید تا تروفی به شما داده بشود . البته اینم بگم که کمی هم شانسیه و بستگی به نقشه دارد . برای راحتیتون ویدئوی زیر از گرفتن تروفی توسط خودم رو خدمتتون نمایش میدم :

Objective Driven
Win a round 50 times in Casual/Ranked Multiplayer.
در هر دور بازی شما چنند راند رو بازی میکنید که در یکی دفاع کننده و در یکی حمله کننده هستید . شما باید در کل 50 تا از این راند هارو در قسمت Casual/Ranked برنده بشید تا این تروفی براتون خود به خود باز بشه . در کل نگران این تروفی نباشید و براتون اتوماتیک باز میشود .

Ranked
Receive a Skill Rank in Ranked Multiplayer.
در قسمت آنلاین بازی بخشی به نام Ranked وجود دارد که بعد از رسیدن به لول 20 برای شما باز میشود و در این بخش شما با بازیکنانی در لول حول و حوش خودتون بازی میکنید که چالش بیشتری دارند . شما با بازی کردن در این بخش و خوب ظاهر شد ، مانند کشتن بیشتر دشمنان و اقدامات دفعامی مانند دیوار کشیدن و ... میتونید امتیازتون رو بالا ببرید و بای به صورت خودکار به شما پس از چند دست بازی یک درجه نظامی میده که این تروفی برای شما باز میشه .

Terro Hunter
Kill 2500 terrorists in Terrorist Hunt.
در قسمت Terrorist Hunt کلا 2500 تا دشمن رو بکشید ! بهترین کار برای این تروفی اینه که به صورت Lone Wolf و تنها بازی رو انجام بدید و مود Terrorist Hunt Classic رو برید که 32 دشمن در هرکدام وجود دارد .

Camper
Successfully complete any Defend game mode 100 times in Terrorist Hunt.
در قسمت تروریست هانت شما باید 100 دور مسابقه ای که شما توش نقش دفا کننده رو دارید تمام کنید . چه شما زنده باشید چه مرده باشید و هم تیمی هاتون ادامه بدهند مهم نیست و مهم اینه که تموم بشه بازی . برای اینکار شما در قسمت تنظیمات بازی ، در باخش تروریست هانت تنها قسمت Protect Hostage رو On بگذارید و بقیه رو Off کنید که در تمامی بازی هاتون به این نوع بازی برید و دیگر به صورت شانسی به قسمت های دیگه نرید . بعد از 100 بار انجام این بازی ها تروفی براتون باز میشود .

 

That bullet pen...
Kill 200 terrorists with bullet penetration in Terrorist Hunt.
این تروفی نیز خوشبحتانه در بخش تروریست هانت میباشد که شما باید 200 تا تروریست رو از پشت درها به صورتی که وقتش شلیک میکنید تیر باید از چوب هایی که بر روی درب ها و پنجره ها هست عبور کند و اون رو بکشد تا وقتی که نیز کشته شد در پایین اون امتیاز عبارت penetration نیز نوشته شود . در تروریست هانت پشت درب ها وایسید و یک تیکه اش رو سوراخ کنید تا دید داشته باشید و به محض اینکه دشمنی اومد از قسمت چوبی درب به اون تیراندازی کنید .

One Mind
Win 1 match without losing a single round in Ranked Multiplayer.
شما پس از لول 20 براتون قسمت Ranled باز میشود که در بالا درمورد این بخش توضیحات لازم رو داده ام . اما اینبار شما باید در این قسمت بدون اینکه حتی 1 راند رو ببازید این یک دور این مسابقه رو برنده بشوید . اینجا باید شما هم تیمی های خوبی داشته باشید و مقداری هم به شانس شما بستگی دارد .

Brothers in Arms
Revive injured teammates 10 times in Casual/Ranked Multiplayer or Terrorist Hunt.
در قسمت انلاین بازی شما 10 تا هم تیمی خود رو که بر روی زمین افتاده اند Revive یا همون بهیاری کنید . زمانی که کسی روی زمین می افتد یک دایره سفید رنگ بالای سرش نقش میبنند که میزان زمان زنده ماندن او را نشان میدهد که شما باید قبل از پر شدن دایره به بالای سر او رسیده و با نگه داشتن مربع کمکش کنید .
راهنمایی تکمیل شد ...
اندکی درباره

اولین و تنها نویسنده و سازنده ویدئو های راهنمایی بازی های رایانه ای به زبان فارسی در جهان

27 نظر درباره “Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege | راهنمایی کامل بازی”

 1. محمد نوشته است

  خواهشا راهنمایی بازی جاست 3رو هم بزارید

 2. rakin نوشته است

  مثل اینکه tero hunter گلیچ داره من 2500 نفر هم بیش تر کشتم ولی نداد
  شما هم دیگه نمیاید بازی 😉

 3. reza نوشته است

  واقعا دست خوش خیلی خوب توضیح دادید سایتتون عالیه

 4. asan in trophy hera grefte nemisheeeeeeeeeee trophy terror hunter

 5. سلام ببخشید یه سوالی دارم
  من این تروفی terror hunter رو نمیتونم بگیرم حتی بیشتر از 2500 تا کشتم همه ی kill های تروریست هانتو جمع کردم خیلی بیشتر کشته بودم
  حالا راه حلی داره که مشکل حل شه؟

 6. سایتتون واقعا عالیه

 7. سلام گفتید تروریست هانت کلاسیک بریم ، کلاسیک و از کجا انتخاب کنیم؟
  بعد از کجا میتونم بفهمم از ۲۵۰۰ تا کیل چندتاشو گرفتم؟

 8. سلام چجوری میشه فهمید چند تا آدم کشتیم و…
  https://game-rainbow6.ubi.com/en-us/home
  این سایت هم خیلی با مشکل زده مثلا میگه ۷ تا کیل داری ولی من تروفی ۱۵۰ تا هد شات و هم گرفتم

  • کلا نمیشه فهمید
   هی باید کشت .

  • برا تروفی ترور هانت یه راه هست کع میشه فهمید چند تا کیل دارید…برید به قسمت operator بربن رو مثلا plus قسمت detailst&status اگه درست نوشته باشم؛قسمت تروریست هانت کیل ها…همه شونو با ماشین حساب..حساب کنید!اینشالله راهنمایی مفیدی بودع باشه(در ضمن این ایدی منه parseh148)

 9. سلام تروفی که میگه با 20 تا کارکتر اورجینال یک راند بازی کنم باز نیمشه چی کار کنم

 10. سلام خسته نباشید سایت تون عالیه من با کمک سایت شما تونستم این بازی ر پلات کنم خیلی ممنون فقط لطفا پلات بازی overwatch رو هم بزارید.

 11. سلام
  امیر جان این تروفی camper معنیش دقیقا چیه؟؟؟یعنی ما خودمون بصورت تک هم میتونیم بریم و 100 بار تموم بشه بازی چه بمیریم و چه برنده بشیم تروفی میده یا اینکه حتما باید تیمی بریم؟؟؟
  اخه من تا حالا 102 مسابقه پروتک هاستیج رو تموم کردم و تو استات یوبی هم زده ولی تروفی نداده شاید بخاطر اینه که بیشتر رو تنها رفتم نداده!؟

  این تروفی ترور هانت هم 2530 نفر زدم کشتم و تو استات یوبی هم زده ولی هنوز تروفی نداده؟؟؟

  در کل همین دوتا فقط مونده ممنون میشم راهنمایی کنی

 12. سلام
  چجوری bot اضافه کنم حالت مولتی پلیر ؟

 13. ببخشید در پارت 3 یکی از ستاره ها میگه kill 2 enemies through a breakable surface منظور از این جمله چیست و من باید چه کار کنم؟

 14. اقا دومین مرحله که تو مپ هاوس هستش ستاره kill1blinded enemyرو چجوری بگیرم؟

 15. اقا این تروفی camper , اگه lone wolf بازی کنی و 100 بار ببری تروفیو میده ؟ زخم شدم 😐 فقط این یه دونه مونده .

 16. آقا این که باید از پشت در بزنیم حتما باید در باشه نمیشه از پشت دیوار بزنیم ؟؟

 17. سلام .این قسمت شاپ چرا غیرفعاله؟ چطور میشه فعال کرد .
  و چطور میشه آنلاین شد ؟
  به جز انلاین بازی کردن چون بالا مینویسو افلاین >
  ممنون

نظر شما چیست ؟

error: برای دریافت مطالب ، باید کاربر ویژه شوید * باتشکر