پلی استیشن تروفی ایران اولین و تنها مرجع راهنمایی و داستان کاملا فارسی بازی های رایانه ای
فروشگاه اینترنتی دی سی ماتریکس گیم

THE WITCHER 3 : All Endings | پایان های بازی

نوشته شده توسط در دسته بندی داستان و تاریخچه بازی ها

[highlight]این متن حاوی برملا شدن کامل داستان بازی میباشد ![/highlight]

جهت مشاهده راهنمایی بازی کلیک کنید

[highlight]پلی استیشن تروفی به هیچ وجه این بازی رو از نظر محتوایی تایید نمیکند و این مطلب صرفا یک مقاله و آموزش حرفه ای میباشد [/highlight].

اگر از این مطلب راضی بودید ، با کاربر طلایی شدن از ما حمایت کنید .

جهت حمایت ، کلیک کنید .

نویسنده : رضا یاربد

بازی کلا 36 تا پایان داره که 3 تای اون مربوط به خط داستانی و 33 تای اون مربوط به انتخاب های فرعی و کوئست های فرعی بازی هست .

3 پایان اصلی بازی :

در واقع پایان های بازی بر اساس انتخاب هایی هست که در مراحل و دیالوگ های بازی مخصوصا بعد از پیدا کردن سیری انجام میدید . اگر انتخاب هاتون خوب باشه سیری اعتماد به نفس پیدا میکنه و در برابر WITHE FROST موفق میشه . اگر انتخاب هاتون بد باشه باعث کاهش اعتماد بنفس اون و در نتیجه عدم موفقتیش در برابر WHITE FROST میشه .

این ها مراحل و انتخاب های مهم بازی برای 3 پایان اصلی هستن که بسته به انتخاب هاتون در این مراحل سرنوشت اول تا سوم رقم میخوره :

1. چگونه سیری رو در طول مرحله Blood on the Battlefield ارام کنید
2. در طی مرحله Blood on the Battlefield امپراطور و پدر سیری رو ملاقات کنید یا نه .
3. در صورتی که به دیدار پدر سیری یا همان امپراطور در طی Blood on the Battlefield رفتید سکه ها یا همان پاداش رو دریافت کنید یا نه
4. در طی مرحله Final Preparations سیری رو برای ملاقات با گروه سورسرر ها همراهی کنید یا نه .
5. در طی مرحله The Child of the Elder Blood به عصبانیت و خشم سیری چگونه واکنش نشون بدید .
6. با سیری به سر قبر skjall برید یا نه ( پسری که سیری رو از دست WILD HUNT نجات داد )
7. طریقه کامل کردن کوئست های DEADLY PLOT و AN EYE FOR AN EYE و REDANIAS MOST WANTED و REASON OF STATE .

سرنوشت سیری ( CIRILLA )

1. SOMETHING ENDS SOMETHING BEGINS I

خب اگر انتخاب های زیر رو طی مراحلی که ذکر شده انجام بدید سرنوشت اول سیری رو رقم میزنید که خوشایند نیست : ( حداقل 3 تا از 5 انتخاب )

. در طی مرحله BLOOD ON THE BATTLE FIELD برای ارام کردن سیری بهش بگید Relax, you don’t have to be good at everything
. در طی مرحله Blood on the Battlefield به دیدار امپراطور یا همان پدر سیری برید و ازش پاداش رو دریافت کنید . در این قسمت اول باید I SHOULD SEE EMPEROR FIRST و بعد گزینه Definitely need it more than you رو انتخاب کنید .
.سیری رو برای ملاقات با گروه سورسرر ها در مراحل پایانی بازی همراهی کنید
. در طی مرحله The Child of the Elder Blood وقتی سیری عصبانی میشه بهش بگید CALM DOWN .
. وقتی سیری میگه به سر قبر SKJALL برید بهش بگید NO TIME

خب در این حالت سیری در مقابله با WITHE FROST شکست میخوره و کشته میشه . در این حالت پایان اول بازی رقم میخوره . گرالت اون CRONE یی که زنده موند و مدالیون سیری رو برداشت و فرار کرد رو میکشه و مدالیون رو پس میگیره . سپس تنها در جایی میشینه و با ناراحتی سیری رو به یاد میاره .

2. SOMETHING ENDS . SOMETHING BEGINS II

خب اگر گزینه های زیر رو انتخاب کنید پایان دوم بازی رقم میخوره و پایانی خوشایند و خوب برای بازی هست و از نظر خودم بهترین پایان

1. در طی مرحله Blood on the Battlefield وقتی سیری میگه به BALD MOUNTAIN بریم و انتقام VESSEMIR رو از سردار WILD HUNT بگیریم شما باید پیشنهادش رو با گزینهVelen, then قبول کنید و باهاش برید و اون WILD HUNT رو بکشید . یادتون باشه نباید به دیدار EMPEROR برید وگرنه این پایان رقم نمیخوره .
2. خب باید از بین انتخاب های زیر حداقل 2 تاش رو انتخاب کرده باشید .
. در طی مرحله BLOOD ON BATTLEFIELD برای ارام کردن سیری بهش بگید I know what might lift your spirits
. در طی مرحله Final Preparations سیری رو برای ملاقات با گروه سورسرر ها همراهی نکنید و بزارید خودش باهاشون ملاقات کنه ( اساسا این انتخاب ها باعث میشه اعتماد به نفس سیری بره بالا )
.در طی مرحله The Child of the Elder Blood وقتی سیری عصابی میشه ( شما توی LABRATORY AVALACH هستید ) بهش بگید GO FOR IT
. در طی مرحله The Child of the Elder Blood ,وقتی سیری ازتون میخواد تا به ملاقات SKJALL برید بهش پاسخ مثبت بدید و گزینه I’ll go with you رو انتخاب کنید .

خب در این پایان سیری به مقابله با WHITE FROST میره و موفق میشه . شما به دربار امپراطور یا همون پدر سیری میرید و به دروغ بهش میگید که سیری مرده . سپس برمیگردید به یه INN در WITHE ORCHARD . اونجا مخفیانه سیری رو ملاقات میکنید و یه شمشیر سیلور هم بهش هدیه میدید و سیری ماجراجویی خودش رو به عنوان یک WITCHER شروع میکنه .

3. SOMETHING ENDS SOMETHING BEGINS III

خب این پایان سوم بازی هست . برای رقم خوردن این پایان گزینه های زیر رو انتخاب کنید . این پایان نسبتا خوب هست .

. در طی مرحله Blood on the Battlefield سیری ازتون میخواد که به BALD MOUNTAIN برید . شما باید پیشنهادش رو رد کنید و گزینه Gotta visit the Emperor first رو انتخاب کنید .
.
3 تا کوئست فرعی زیر رو کامل کنید :

 • An Eye for an Eye
 • A Deadly Plot
 • Redania’s Most Wanted

همچنین در طی کوئست فرعی REASON FOR STATE شما باید طرف ROCHE و VES رو بگیرید و Dijkstra رو بکشید .

از انتخاب های زیر 3 تاش رو حداقل انجام بدید :

.. در طی مرحله BLOOD ON BATTLEFIELD برای ارام کردن سیری بهش بگید I know what might lift your spirits
.در طی مرحله Final Preparations سیری رو برای ملاقات با گروه سورسرر ها همراهی نکنید و بزارید خودش باهاشون ملاقات کنه ( اساسا این انتخاب ها باعث میشه اعتماد به نفس سیری بره بالا )
.در طی مرحله The Child of the Elder Blood وقتی سیری عصابی میشه ( شما توی LABRATORY AVALACH هستید ) بهش بگید GO FOR IT
. در طی مرحله The Child of the Elder Blood ,وقتی سیری ازتون میخواد تا به ملاقات SKJALL برید بهش پاسخ مثبت بدید و گزینه I’ll go with you رو انتخاب کنید .
. هنگام ملاقات با امپراطور پاداشی دریافت نکنید . گزینه Didn’t do it for coin”. رو انتخاب کنید

خب در این حالت پایان سوم بازی رقم میخوره . سیری در مقابله با WHITE FROST موفق میشه . سپس خودش رو به پدرش یا همون امپراطور اثبات میکنه و جانشین اون میشه . سپس اخرین ملاقاتش با گرالت رو انجام میده و با چشمانی اشکبار از هم خداحافظی میکنن .

------------------------------------

پایان های فرعی بازی :

The ruler of the North

1.Radovid rules Novigrad and Velen :

اگر شما مراحل Assassin یا همون به قتل رساندن RADOVID رو انجام ندید اون بر NILFGARD پیروز میشه و شمال رو بدست میگیره . سپس بلافاصله شروع به کشتن و قتل عام جادوگران و غیر انسان ها و نژاد های دیگه میکنه . و به دیوانگی میرسه و همه جا دچار اشوب میشه .

2. Dijkstra rules Novigrad and Velen

اگر در طی مرحله REASON OF STATE شما طرف DIJKSTRA رو بگیرید و بزارید ROCHE و همراهانش رو بکشه حاکم شمال و NOVIGRAD میشه . ترس بر شمال حاکم میشه و عدالت و ازادی و استقلال از بین میره . اما صنعت پیشرفت میکنه .

3. Nilfgaard rules but Temeria is restored

اگر در طی مرحله REASON OF STATE شما طرف ROCHE رو بگیرید و DIJKSTRA رو بکشید . نیلفگراد ها بر شمال حاکم میشن . جنگ به اتمام میرسه و صلح و ازادی برقرار میشه . همچنین TAMERIA هم ازاد میشه .

The Fate of Emhyr var Emries, Emperor of Nilfgaard ( بستگی به انتخاب های قسمت قبل داره )

1. اگر نیلفگارد ها پیروز بشن . امپراطور توجهش رو به نقاط دیگ متمرکز میکنه وسربازانش رو به جنگ با نقاطی دیگر میفرسته . همچنین خائنین رو به اشد مجازات میرسونه .

2. اگر RADOVID یا DIJKSTRA بر شمال حاکم بشن . مخالفان امپراطور بر علیهش قیام میکنن و اون رو به قتل میرسونن .

The Ruler of Skellige

1. اگر در طی انتخاب جانشین SKELLIGE در طی مرجله King’s Gambit شما CERYS رو جانشین کنید ( با حمایت ازش در پیدا کردن قاتل پسر کلن های دیگ و ازاد کردن جنگجویانی که به خرس تبدیل شدن ) صلح بر Skellige حاکم میشه و همچنین مهربانی و صلح و صفا برقرار میشه .
2. اگر در طی مرحله انتخاب جانشین در طی مرحله KINGS GAMBIT شما Hjalmar رو جانشین کنید ( با حمایت ازش در پیدا کردن قاتل پسر کلن های دیگ و ازاد کردن جنگجویانی که به خرس تبدیل شدن ) نیرو و ارتش Skelligan به جنگ با نیلفگارد میره و خون های زیادی ریخته میشه و باعث مرگ های فراوان میشه .
3. اگر شما کوئست مربوط به جانشین رو انجام ندید , Svanrige Bran جنگ قبیله ای رو شروع میکنه و پیروز میشه و یک حکومت سلطنتی دیکتاتوری برقرار میکنه .

The Fate of Geralt of Rivia

اگر شما به تریس در طی مرحله NOW OR NEVER بگید که بامن بمون یا عاشقت هستم ( I LOVE YOU OR STAY WITH ME ) تریس و گرالت بعد از پایان بازی به KOVIR میرن و تریس مشاور حاکم اونجا میشه . گرالت هم یک زندگی پر زرق و برق پیدا میکنه و در این میان بعضی CONTRACT ها رو هم انجام میده .

اگر شما در طی مرحله فرعی مربوط به ینیفر بهش بگید عاشقش هستید . با خوشی با هم زندگی میکنن . بقیش هم سانسوررر

اگر شما هم به تریس و هم به ینیفر بگید عاشقشون هستید اونا با هم مشورت میکنن و میفهمن که دارید بازیشون میدید و میخواید با هر 2 تاشون بمونید . در نیتجه متاسفانه اونا طی یک مرحله زیرکانه گولتون میزنن و از پیشتون میرن . شما هم تنها میشید .

The fate of the Bloody Baron

1. اگر شما قلب روح زیر درخت رو در طی مرحله The Whispering Hillock و LADIES OF THE WOOD بکشید . زن بارون یا همون انا زنده میمونه ولی بخاطر CRONE ها و طلسمشون دیوانه میشه . بارون هم اون رو برای مداوا به یه کوه میبره . VELEN نیز به صلح و صفا دست پیدا میکنه .
2. اگر شما قلب روح زیر درخت رو ازاد کنید ( در طی مرحله The Whispering Hillock ) انا میمیره . یک روستا هم کلا به قتل میرسن توسط این روح . بچه های یتیم خونه زنده میمونن . انا کشته میشه . بارون خودش رو دار میزنه . VELEN هم دچار اشوب میشه .

The fate of Sara the Godling

اگر بزارید زنده بمونه و به صاحب خونه بگید که خونش روح زدنست . سارا با Corrine باهم همخونه میشن و باهم زندگی میکنن در صلح و صفا و دوستی .
اگر به سارا بگید از خونه برو بیرون سارا به NOVIGRAD و BALD MOUNTAIN میره و اونجا به JOHHNY زندگی میکنه .

The fate of Keira Metz

اگر کیرا رو نکشید و اون رو KAER MORHAN بفرستید بعد از پایان بازی با LAMBERT به یه ماجراجویی میره و بوسیله نوشته هایی که بدست اورده به مردم کمک میکنه و زندگیش رو با LAMBERT اغاز میکنه . همچنین در جنگ با WILD HUNT بهتون کمک میکنه .
اگر کیرا رو ول کنید و بزارید پیش RADOVID بره یا هم کوئستش رو انجام ندید RADOVID کیرا رو اتیش میزنه و یه کوئست جدید باز میشه .

The fate of Whoreson Junior

اگر جونیور رو بکشید : DUDU خودش رو به شکل جونیور در میاره و قدرت رو بدست میگیره و جلوی جنایت هارو میگیره و به مردم کمک میکنه .
اگر بزارید جونیور زنده بمونه : اگر از جون Junior بگذرید جلوتر در بازی بهش بر میخورید در حالی که به یک گدایِ مفلوکِ نئشه تبدیل شده!

The fate of Mages

اگر کوئست NOW OR NEVER رو انجام بدید : میج ها و جادوگر ها NOVIGRAD رو ترک میکنن اما نژاد های غیر انسان کشته میشن . به هر حال هر چیزی یه عاقبتی داره .
اگر کوئست Now or Never رو انجام ندید : میج ها همه کشته میشن . NOVIGRAD هم به یه تله مرگ برای غیر انسان ها و جادوگرا و .... تبدیل میشه .

اندکی درباره

اولین و تنها نویسنده و سازنده ویدئو های راهنمایی بازی های رایانه ای به زبان فارسی در جهان

22 نظر درباره “THE WITCHER 3 : All Endings | پایان های بازی”

 1. من که هرجی انتخاب بد بود رو زدم تا اینجا 😀

 2. با تشکر از مطلب خوبتون ولی یه سوال اگه گرالت به تریس نگه عاشقشه و اون سوار کشتی بشه دیگه کلا در بازی و مراحل بعدی تریس نیست؟؟

 3. همونطور که گفتید در مرحله ی مربوط به کیرا چیکار باید انجام بدم تا اون رو نکشم و به دیدار RADOVID نره ؟؟
  اخه من دیالوگ هایی که انتخاب میکنم در جواب کیرا اخرش باید با کیرا بجنگم و اون رو بکشم ولی من نمیخام بکشمش
  لطفا راهنمایی کنید

 4. سلام ببخشید یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده من نه با ینیفر نه با تریس نگفتم که دوسشون دارم یعنی فکر نمیکنم که موقعیتش پیش اومده باشه الانم بازیرو بنابر حالت دوم که خط داستانی رو داشت و بهترین حالت بود تمام کردم امکانش هست که برم به تریس بگم بهش علاقه دارم.!!!!!
  یه سوال دیگم داشتم میخواستم بدونم که بازیرو که تمام کردم میتوانم تریس یا ینیفر و سیری رو دوباره ببینم و با ان ها مراحل مختلف انجام بدم یا نه خیلی ممنون میشم جواب بدین سایت بسیار خوبی رو هم داشتید با تشکر.

  • سلام
   در اواخر بازی این مکالمه ها پیش میاد
   اگر تریس رو میخواهید میتونید بگید سوار کشتی نشه
   بعد بازی بعد آپدیتی که قراره بیاد بله .

 5. راستش برای من اصلا یادم نمیاد که باهاشون حرف زده باشم اصلا راهی هست که بعد داستان باهاشون حرف بزنم؟؟؟
  یه مورد دیگه ای که برام پیش اومده اینکه در پی سی من میتونستم هم با تریس هم با ینیفر مرحله های اضافی انجام بدم ولی تو پی اس فورم نمیتونم حتی نمیدونم کجای بازی هستند بعد اتمام خط داستان .خیلی ممنون میشم یه بار دیگه به سوالام جواب با تشکر.

 6. حسام نوشته است

  من به ینفر گفتم عاشقشم در کویست the last wish بقییه اش هم سانسوووووورررررررررر چه سانسووووووورررررریییییییی

 7. رامین نوشته است

  سلام ببخشید تو اون مرحله که به دنبال متحد میگردی کیرا بهت چراغ میده چکار باید کرد کار خاصی نمیگه انجام بده

 8. فرشيد نوشته است

  ميشه كل بازى ويچر ترجمه كرد

 9. kyian نوشته است

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  یه سوال داشتم
  من تو بازی تو قسمت now or never به تریس گزینه عاشقتم رو انتخاب کردم و به ینفر هم چیزی مبنی بر دوست داشتن نگفتم
  ولی بعد از این که بازی تموم شد و من شمشیر ویچر رو برای سیری بردم بعد از نوشته های بازی یک دفه گرالت تو قعله ی اول بازی همونی که سیری رو از انجا می دزدند میاد و بازی ازاد میشه و هیچ علامت یا کار خواصی نمیشه کرد .
  لطفه راهنمایی کنید با توجه به گفته های شما باید باززی با تریس ادامه پیدا کنه ولی این طور نمیشه اینم مطمنا هستم که به ینفر ابراز علاقه نکردم

  با تشکر
  موفق باشید

  • مطمئنید درست انجام دادید همه کار هارو ؟
   اون چیزی هم که شما منتظرش هستید در بین داستان بازی اتفاق میوفته که به اون زن سر میزنید … هیچ تروفی ای هم نداره ، پس زیاد دنبالش نرید !!!
   * لطفا کاربر طلایی بشوید
   * سوالات خود را در تاپیک بازی ویچر در انجمن بپرسید تا زودتر پاسخ داده شود

 10. kyian نوشته است

  سلام مجدد
  یه سوال دیکه
  من keira mets رو نکشتم و برای کمک به قلعه میاد تا یا ویلدهانت ها بجنگه
  ولی بعد از خاک سپاری استاد گرولت که اونجا می ایسته دیگه تکوم نمیخوره تا اخر بازی
  در رابطه با این هک راهنمایی کنید
  چون بازم با توجه به گفته های شما باید تفاق های دیگه ای بیفته

  بازم ممون
  موفق باشید

  • بازی رو آپدیت کردید ؟
   * لطفا کاربر طلایی بشوید
   * سوالات خود را در تاپیک بازی ویچر در انجمن بپرسید تا زودتر پاسخ داده شود

 11. esiii نوشته است

  من تو مرحله ی redina most wanted توی غار گیر کردم و نیتونم بیام بیرون

 12. با سلام
  من ناجور گیر کردم تو ویچر
  1. نمیتونم بمب بسازم و نیترات پتاسیم salteper اصلا گیر نمیارم که با مواد دیگه ای که دارم بسازم باید چیکار کنم؟
  2. در valen آخر مرحله family و blody baron نمیدونم باید چیکار کرد
  با keira میرم تو غا ر و میگه لونه موش هارو نابود کن اما بمب ندارم و از مواد ساختشم salteper ندارم
  کمککککک؟!!

نظر شما چیست ؟

error: برای دریافت مطالب ، باید کاربر ویژه شوید * باتشکر