پلی استیشن تروفی ایران اولین و تنها مرجع راهنمایی و داستان کاملا فارسی بازی های رایانه ای
فروشگاه اینترنتی دی سی ماتریکس گیم

Sherlock Holmes The Devil’s Daughter | راهنمایی کامل بازی

نوشته شده توسط در دسته بندی PlayStation 4

میزان درجه سختی بازی : 2 از 10
تروفی های آفلاین
: 25 (6, 12, 6, 1)
تروفی های آنلاین : ندارد .
مدت زمان مورد نیاز برای 100% کردن دی ال سی 
: 12 تا 16 ساعت . ( اگر داستان رو تند تند رد کنید تا 10 ساعت هم امکان پذیر است )

حداقل تعداد دفعات مورد نیاز برای اتمام بازی : 1 بار .
تروفی های از دست دادنی دارد
؟ 1 عدد ( اگر نقشه راه رو دقیق مطالعه نکنید ، ممکن است تعداد بیشتری شوند ! )

تروفی گلیچ شده : ندارد .
درجه سختی بازی تاثیری بر روی تروفی ها دارد
؟ خیر ،

راهنمایی ویدئو و تصاویر اختصاصی دارد ؟ بله .

کاربران ویژه از همراهی ویژه تیم ما در بازی استفاده میکنند ؟ بله . در این بازی معماهای سختی وجود دارد که حل کردن بعضی از آنها مشکل است ، اما کاربران ویژه  در انجمن یا گروه ویژه میتوانند هرکجا که گیر کردند سوال بپرسند و با راهنمایی ما سریع معما رو حل کنند .

برای خرید گیفت کارت به کمترین قیمت و بالاترین کیفیت وشتیبانی بر روی تصویر زیر کلیک کنید :

فروشگاه گیفت کارت فارس اپل


نقشه راه 

  • بسیار مهم * : شما در این بازی تنها یک تروفی از دست دادنی دارید که یک مستبقه بولینگ است که اگر آن را از دست بدهید باید یک مرحله رو از اول برید و خیلی هم دور نیست ، اما یک نکته مهم که وجود دارد که شما در طول بازی یه هیچ وجه صفحه لمسی دسته  رو نزنید ، چون در بعضی قسمت های بازی باعث رد کردن بعضی قسمت ها میشود که تروفی دارد و برای رسیدن مجدد به آن ها باید مرحله رو از اول بروید . پس شما تنها دقت کنید که  رو به هیچ وجه فشار ندهید .

بازی رو با روند داستانی ادامه بدهید و جلو بروید و از داستان لذت ببرید و معما ها را حل کنید ، و تنها حواستان به سابقه بولینگ باشد که در اوایل مرحله دوم میباشد .

 

Life of a Consulting Detective
Collect all possible in-game trophies

تبریک میگم ، این تروفی رو شما تونستید به دست بیارید و ثابت کنید بهترین کاراگاه هستید .

The Hunter Becomes the Prey
Finish Prey Tell Case

تروفی داستانی ، از دست دادنی نیست ، و در طول داستان دریافت میکنید .

The Golem Awakened
Finish A Study in Green Case

تروفی داستانی ، از دست دادنی نیست ، و در طول داستان دریافت میکنید .

Lock, Stock, and Two Smoking Detectives
Finish Infamy Case

تروفی داستانی ، از دست دادنی نیست ، و در طول داستان دریافت میکنید .

Domesticity
Solve Mary Sutherland's Case

در ابتدای مرحله 'Infamy' یک زن به خانه شما وارد میشود که صورت کبود شده ای دارد ، حلو می آید و بر روی مبل مینشیند ، بعد از کمی صحبت با اون و بررسی صورت و سچس نامه های او ( که باید حروف پر رنگ در رو نامه که کنار هم قرار دارند بررسی شود ) برای او تصمیمی میگیرید و حکم رو صادر میکنید . سپس تروفی براتون باز میشود .

Disaster Strikes
Finish The Case of the Chain Reaction

تروفی داستانی ، از دست دادنی نیست ، و در طول داستان دریافت میکنید .

Madame Destiny
Finish Fever Dreams Case

تروفی داستانی ، از دست دادنی نیست ، و در طول داستان دریافت میکنید .

The Drawn Curtain
Complete the game

تروفی داستانی ، از دست دادنی نیست ، و در طول داستان دریافت میکنید .

On the Trail
Don't let the suspicious man out of your sight

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در اوایل بازی شما در نقش یک پسر جوان قرار میگیرید که بنابر دستور شرلوک باید یک مرد رو بدون اینکه دیده شود دنبال کند . کار سختی نیست و شما تنها میبایست تا انتهای مسیر دیده نشوید . پس از اینکه تا خانه مرد رفتید و از پنجره سمت چپ خونه نقاشی تابلوی روی دیوار رو کشیدید و به پیش شرلوک برگشتید ، تروفی براتون باز خواهد شد .

At Gunpoint
Become prey, to trick the hunter

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در انتهای مرحله اول شما توسط یک مرد مسلح مورد حمله قرار گرفته و در حال فرار هستید ، شما باید هر چند متر پشت سنگ ها و درخت ها قایم شوید و در نهایت که به یک دریاچه میرسید و با قابلیت شرلوک که با زدن l1 فعال میشود آنا را رد کنید و به یک کلبه برسید . بعد از اینکه شما از روی تنه درخت پایین پریدید ، توفی براتون باز میشود .

Hermit's Lair
Locate the hideout

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

برای پیدا کردن یک اسلحه شما باید در خانه تام ، سگ خود رو از خونتون بردارید و بیارید تا با بو کشیدن محل الحه رو پیدا کند ، بعد از اینکه به محل مربوطه که با دنبال کردن بو به آنجا میرسید ، رسیدید تروفی برای شما باز میگردد .

Back Against the Wall
Experience a hearty welcome

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در اواسط مرحله 'A Study in Green' ، شما به بیمارستان برای ملاقات یک فرد یک چشم میروید اما او ا دستتان فرار میکند . شما باید به خانه خود رته و بر روی نقش محل زندگی او را پیدا کرده و به آنجا بروید . زمانی که میرسید صدای ناله و کمک می آید و شما باید تبر رو از روی محسمه سمت رات بردارید و درب را بشکنید و وارد شوید و به صورت کاور کردن و نخوردن تیر به سمت بالا بروید تا به مرد یک چشم برسید . سپ کل خانه را بگردید تا او را پیدا کنید . تروفی برای شما باز خواهد شد .

Phantasmagorical Journey
Escape the perils of your imagination

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در انتهای مرحله 'A Study in Green' شما باید به داخل Club رفته و از طریق کره زمین داخل اتاق ، وارد مقبره شوید . در مقبره چند معما وجود دارد که برخی آنها بسیار سخت است . پس از اینه مقبره را تا انتها بروید و معماهارو حل کنید تروفی به شما خواهد رسید .

( کاربران ویژه برای دریافت راهنمایی معماها به گروه ویژه یا انجمن مراجعه نمایند. )

Mechanical Art
Find a way inside a secret room

در مرحله 'A Study in Green شما بعد از اینکه به کارخانه برنارد میروید ، متوجه میشوید چیزی را مخفی کرده است ، با واتسون تصمیم میگیرید که شبانه به آنجا بروید  شما در اینجا باید با کمک واتسون راه خود را از طریق اهرام ها و  به داخل اتاق برنارد که قفل است باز کنید  بعد از اینکه به اتاق برسید ، تروفی براتون باز میشود

Lawn Bowls Champion
Win a tournament of local interest

از دست دادنی میباشد .

یه مسابقه شبیه بولینگ که در دومین مرحله یعنی  'A Study in Green در همان اوایل مرحله رخ میدهند  شا باید این مسابقه رو ببرید تا تروفی براتون باز بشه  خب ، مسابقه این هست که توپ سفید رو به وسط زمین میندازید و سپس شما و حریفتون باید عدد توپی که در اختیار دارید به سمت اون پرتاب کنید  هر کسی که توپش نزدیک تر به توپ سفید باشه ، برنده میشه  دقت کنید که چون به صورت مج پرتاب میکنید ، زیاد درجه رو پر نکنید و با قدرت پرت نکنید ، حدود چند متر رو خود توپ جلوتر می افتد .

نکته : اگر هم باختید نگران نباشید ! بعدا شما میتونید از طریق منو این مرحله رو انتخاب کنید و مساقه رو انجام بدید .

Agent 221B
Become a shadow unseen

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در انتهای محله Infamy شما به یک مکان در شب میروید که باید به دنبال Orson Wilde ( همون بازیگر دلقکه ) برید و نجاتش بدید . شما باید بدون اینکه دیده بشید به محل اورسون برسید . دقت کنید که با زدن l1 میتونید نگهبانان پشت دیوار که نزدیکتون هستند ببینید . با ایستادن در تاریک و حرکت پشت سر نگهبانان هم میتونید به خوبی مسیرتون رو ادامه بدید . به محض اینکه به اورسون برسید تروفی براتون باز میشه .

Tavern Tangle
Come to fisticuffs, but for good reason

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

زمانی که در Infamy هستید به یک مکان که مخصوص خلافکارانهست میروید و زمانی که به اتاق آخر میرسید سر و صدایی میشنوید و میبینید که اورسون وارد مغازه شده و با ارازل درگیر شده . شما باید سریعا به بالا برگردید و به کمک اورسون بروید . چند تا حرکت ساده هست و فرار میکنید . پس از اینکه از اونجا فرار کردید تروفی برای شماست .

Exorcism 2.5
Banish devilry

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در مرحله Infamy شما به منزل یک پیرزن میروید که مادر یکی از مضنونین است . اون پیرزن فقط درصورتی شمارو راه میده که لباس کشیش هارو بپوشید : Pastor Outfit ( قتبل تعوضی در اتاق شرلوک در خونه اش ). بعد شا باید در جلوی خونتون به همون پسری که باهاش در مرحله اول هم بازی کردید صحبت کنید تا به کمک شما بیاد و سپس با در دست داشتن یک صلیب وانمود کنید در خونه اش شیطان است تا به این بهانه وارد اتاق پسرش شوید و اسنادشو ببینید . پس از انجام ای جنگولک بازیا ، تروفی رو میده .

Unwanted Attention
Deal with a gift from a secret admirer

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در مرحله Infamy بعد از اینکه مشکل اون خانوم که وارد ونتون میشه رو حل کردید ، در نیمه شب متوجه صدایی میشید و میفهمید که بمب هست که داخل خونتون افتاده . برای این تروفی باید بمب رو قدم به قدم بررسی و باز کنید و تمامی قطعاتشو چک کنید و سپس تک تک سیم هارو ببرید تا مب خنثی بشه . اگر هم بمب ترکید نگران نباشید ، دوباره از همون قسمت ابتدای پک کردن بمب میاد .

Ace of Spades
Let the cards fall where they may

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

زمانی که در مرحله Infamy در منطقه خلافکاران یعنی The Green Dragon Tavern هستید ، در طبقه بالا برای پرت کردن حواس نگهبان درب ، باید شما با استفاده از قابلیت L1 شرلوک ، با برملا کردن تقلب مردی که درحال بازی کردن میباشد حواس آنها را پرت کرده و از درب عبور کنید . پس از عبور تروفی به شما داده میشود .

Breathe Easy
Breathe life into one in need

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در ابتدای مرحله 'Chain Reaction' اولین مردی رو که میبینید کمک امدادی بهش بدید تا به هوش بیاد و تروفی رو بگیرید و برید کمک بقیه 😀

Domino Effect
Reconstruct a deadly chain of events

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در 'Chain Reaction' از شما خواسته میشود که به صورت خیالی نقشه تصادف رو ترسیم کنید و با شماره گذاری به ترتیب عوامل ایجاد کننده تصادف صحنه رو بازسازی کنید . بعد از اینکه شماره گذاری کردید و صحنه رو اجرا کردید ،اگر درست باشد این تروفی براتون باز خواهد شد .

راهنمایی این معمای بسیار سخت هم هدیه بنده به شما :

Pump It Up
Find a way to control the water

تروفی داستانی ، اما با زدن  از دست میرود .

در مرحله 'Chain Reaction' که شما در فاضلاب هستید به یک قسمت بر میخورید که برای عبور به طرف دیگر اون محل باید با پمپ های آب و 2 تخته و نردبان مسیر خودتون رو باز کنید که معمای سختی نیست ، بعد از اینکه تونستید به اون طرف برسید تروفی براتون باز میشه .

( کاربران ویژه برای دریافت راهنمایی این معما به گروه ویژه یا انجمن مراجعه نمایند. )

The Greatest Test of All
Have the last dance with "Madame Destiny"

تروفی داستانی ، از دست دادنی نیست ، و در طول داستان دریافت میکنید .

It's All in the Stars
Let the stars lead you out of danger

در مرحله آخر بازی که 'Fever Dreams' نام دارد ، شما در یک مقبره گیر میکنید و برای رها شدن باید یک سری مثلث روی دیوار رو به هم دیگر متصل کنید تا پازل حل بشود و بتونید خارج شوید . پازل بسیار چیپیده است و با حل کردنش این ترفی نقره رو دریافت میکنید .

هدیه بنده به شما دوستان راهنمایی این پازل بسیار سخت میباشد :

اندکی درباره

اولین و تنها نویسنده و سازنده ویدئو های راهنمایی بازی های رایانه ای به زبان فارسی در جهان

نظر شما چیست ؟

error: برای دریافت مطالب ، باید کاربر ویژه شوید * باتشکر