پلی استیشن تروفی ایران اولین و تنها مرجع راهنمایی و داستان کاملا فارسی بازی های رایانه ای
فروشگاه اینترنتی دی سی ماتریکس گیم

Run Sackboy! Run! Trophy Guide & Road Map

نوشته شده توسط در دسته بندی PlayStation Vita

میزان درجه سختی بازی : 3.5/10

تروفی های آفلاین13 (9, 3, 1)

تروفی های آنلاین : ندارد !

میزان زمان مورد نیاز برای پلانتیوم : حداقل 30 ساعت .

حداقل دفعات مورد نیاز برای اتمام بازی : این بازی پایانی ندارد و به صورت دوی بی نهایت است .

تروفی های از دست دادنی : ندارد !

تروفی گلیچ و مشکل دار : ندارد !

درجه سختی بازی تاثیری بر روی تروفی ها دارد ؟ درجه سختی یکسان است .

کد های تقلب بر روی بازی تاثیر دارد ؟ خیر

بحث و تبادل نظر و پرسش و پاسخ درباره این بازی  ( کلیک کنید )

معرفی بازی
Run Sackboy! Run! یک بازی رایگان برای آخرین کنسول دستی سونی یعنی پلی استیشن ویتا میباشد که ابتدا برای گوشی های هوشمند عرضه شد و پس از موفقیت های آن سونی تصمیم بر انتقال آن روی کنسول دستی اش را نیز گرفت و این امر از اول آپریل 2015 انجام شد . این بازی بسیار ساده میباشد و برای مودکان نیز مناسب میباشد ، شما کنترل شخصیت بازی یعنی سک بوی رو بر عهده میگیرد و باید بی نهایت بدوید و مانع هارا پشت سر بگذارید ، حباب های امتیازی و جوایز رو به دست بیارید و آیتم ها و لباس های مختلفی برای سک بوی خودتون بخرید .
در کل این بازی تروفی های سختی هم ندارد اما زمان بر میباشد و گاهی اوقات هم مشکل در وصل شدن به شبکه پلی استیشن دارد که روز به روز در حال بهبود میباشد .
نقشه راه
قدم اول : آموزش و تروفی های ابتدایی بازی .
در قدم اول شما با آموزش بازی سروکار دارید که به شما نحوه بازی کردن و استفاده از امکانات بازی رو آموزش میده ، همچنین بعد از سر جمع 1 ساعت بازی کردن یک تروفی دیگر به شما تعلق میگیرد که شما رو برای یک دوی بلند تشویق میکند .
L Plates gone
Bubble hoarder
60 Minute Mile
 قدم دوم : جمع اوری امتیاز ها و لول آپ و تروفی های مهارتی .
حالا زمان اون رسیده که شما شخصیت رو لول آپ کنید ، امتیاز جمع کنید و استیکر های داخل بازی رو بخرید ، دشمنان رو تا میتونید با پریدن رو سرشون نابود کنید . بعد از مدتی شما بیشترین حجم تروفی ها رو در این قدم بیشترین هستش و نیاز به کمی حوصله و زمان هم داره .
All mine!
Employee of the month
Stickers mean prizes!
Run Sackboy! Run!
Sackboy the Destoryer
Shields up!
Extra life
Escape artist
قدم آخر : خرید لباس ها و آپگرید ها .
حالا شما باید برای 2 تروفی آخر که باید کلی امتیاز جمع کنید تا بتونید همه لباس ها و آپگرید هارو خریداری کنید . این کار تنها با بازی کردن پشت سر هم و زیاد و کمی هم حرفه ای میسر میشه . شما در کل فکر کنم 920,000 امتیاز میخواهید که همه اپگرید ها و لباس هارو بخرید تا تروفی های زیر براتون باز بشه .
Maximum power!
What to wear?

L Plates gone
Reach level 2.
شما با پیشروی در بازی و پس از کسب امتیاز های لازم در هر دویدن ، لول آپ میشوید ، اولین تروفی مربوط به لول 2 شدن است که در همان 60 دقیقه اول بازی دریافت میکنید . اطلاعات بیشتر در تروفی پایینی .
Employee of the month
Reach level 20.
در بازی شما میتوانید تا لول 40 ارتقاء
یدا کنید ، اما دومین و اخرین تروفی مربوط به لول شما همین تروفی میباشد که از شما خواسته به لول 20 برسید . چگونه امتیاز به دست بیاوریم تا لول ما بیشتر شود ؟ در هر سری دویدن مراحلی بازی به شما میدهد که 3 تا هستند و با تکمیل ان ها مراحل جدیدترین اضافه میشوند ، شما باید این مراحل را انجام دهید تا امتیازتون بالا بره و لولتون افزایش پیدا کند . بعد از انجام هر مرحله در جلوی ان ماموریت یک تیک نیز زده میشود . البته مراحل بسیار راحت هستند و قابل فهم اما طولانی بودن آن ها و رسیدن به لول 20 کمی روی اعصاب هست 😀 .
برخی مراحل بسیار سخت و اعصاب خورد کن هست ، آن هارا چه کنیم ؟ شما میتوانید آن ها را با خریدنشون به دست بیارید ، به همین سادگی 😀
برای ایکه بدونید چند % از مرحله ای رو رفتید و یا اینکه مرحله جدیدتون چیه میتونید با رفتن به منوی بازی اون هارو ببینید .
پس از رسیدن به لول 20 این تروفی هدیه شماست 😀
60 Minute Mile
Play Run Sackboy! Run! for an hour.
همونطور که در نقشه راه گفتم این تروفی خودکار دریافت میشه ، کافیه کلا 1 ساعت یا همون 60 دقیقه 😀 بازی کنید ، یکهو تروفی برای شما ظاهر میشه . خیلی سخت بود نه ؟ 😀
Bubble hoarder
Collect 10,000 bubbles in total.
برای این تروفی شما باشد 10هزار حباب بخورید در کل ! پیشنهاد میکنم در تروفی زیر راهنمایی کامل این تروفی و تروفی پایینی رو ببینید .
All mine!
Collect 50,000 bubbles in total.
در این تروفی در راستای تروفی بالایی شما باید در کلا 50 هزار حباب امتیاز که در بازی پر هست رو بخورید . دقت کنید این 50 هزار نباید یک جا در کیف ول داخل بازی شما باشه ، در کل 50 هزار جمع کرده باشید و خرجم کرده باشید براتون حساب میشه . این تروفی برای خیلی ها هم به صورت خودکار که خیلی به جمع کردن حباب ها علاقه مند هستند باز میشود . وقتی کمی زمان گیر هست . در زیر میزان امتیاز حباب هارو بهتون میگم :
هر حباب زرد : 1 امتیاز
هر حباب قرمز : 10 امتیاز
هر دشمن رو بپرید رو سرش و بترکه : 5 امتیاز
هر حباب آبی که حباب های Boost یا همون یک جایزه موقت هستند هم 2 امتیاز دارند.
جایزه روزانه : این جایزه روزانه برای کسانی هست که هر وقت بازی میکنند حواسشون باشه و کاری که میگم انجام بدن :
در منوی بازی زمانی که وارد قسمت امتیاز ها میشوند روی آیکون ساعت بزنند ، پس از اون یک قرعه کشی انجام میشه که یکی از جوایز اون امتیاز های حبابی هست . این کار رو هر 24 ساعت میتونید انجام بدهید و به نوعی جایزه آنلاین شدن شما در بازی هست .
What to wear?
Own 10 costumes.
یکی از تروفی های اخر شما در بازی که زمان زیادی از شما تلف میکند خرید این لباس ها برای سک بوی میباشد . در بازی 11 تا از لباس ها کلا موجوده که فقط 8 تا از اون هارو میتوان با امتیاز های حبابی خرید ، و 2 تا رو باید با استفاده از امتیاز های Token که از جعبه های شانس که در بالا اشاره کردم خرید و 1 عدد که باقی میماند با امتیاز بالا به دست آوردم که اصولا شما با این کاری ندارید 😀 8 تا لباسی که گفتم به شرح زیر میباشد :
 • Kangaroo - قیمت 1,000 حباب
 • Yeti - قیمت 2,500 حباب
 • Princess - قیمت 7,500 حباب
 • American Footballer قیمت- 15,000 حباب
 • Horse Rider - قیمت 50,000 حباب
 • Croc - قیمت 150,000 حباب
 • Mayan Warrior - قیمت 200,000 حباب
 • Sackicorn - قیمت 350,000 حباب

لباسی به نام Wolf هست که 50 تا از اون امتیاز های Token میخواد ، و یگی دیگه هم گه برای گرفتن تروفی نیاز دارید Aviator نام داره که 500 تا Aviator Token میخواد که بعد حدودا بعد چند روز به دست میارید .

اون لباس سخت :d هم که گفتم Renoir the Owl نام دارد که باید در یک دویدن 100000 امتیاز جمع کنید 😀 ، پس بیخیال .

Stickers mean prizes!
Collect the reward for completing a sticker theme.

در بازی تصاویر استیکری وجود داره که که 20 تا گروه 4 تایی میباشد و هر زمان که هر 4 تای اون گروه استیکر رو به دست بیارید در بازی با گرفتن اون ها یکی هدیه به شما میده ، شما میبایست هر 20 تا از این خط استیکر ها جایزه اش رو بگیرید که در کل 80 استیکر میشه تا تروفی براتون باز بشه ، یجورایی در حین بازی عادی اگر حواستون باشه و هر استیکری دیدید بخورید براتون این تروفی باز میشه .

Run Sackboy! Run!
Run a total of 100,000 metres

این تروفی باید به صورت خودکار براتون باز بشه . در بازی کلا 100 هزار متر بدوید ، که این هیچ ترفندی نداره مگر اینکه هی بدوید 😀 .

Sackboy the Destoryer
Destroy 1000 enemies.

اگر دقت کرده باشید در بازی دشمنان هستند که با خوردن به آن ها میبازید ، همین دشمنان بالای سر خود یک حباب دارند که با پریدن روی آن ها هم امتیاز به دست میارید و هم اون رو نابدو میکنید ، شما بعد اینکه در طول بازی 100 تا دشمن رو ترکوندید این تروفی براتون باز میشه . مثل تروفی بالایی این نیز در طول بازی عادی به دست میاد .

Shields up!
Deflect a missile with a shield.

دشمنانی در بازی به صورت موشک وجود دارد که از منطقه Canyons  که زمین سوم بازی هست ظاهر میشوند . برای دریافت این تروفی شما میبایست سپر دایره ای خود را که در سمت چپ پایین صفحه هست فعال کنید . به زمین Canyons که رسیدید سپر خود را فعال کنید وبه محض اینکه یک موشک اومد بهش بکوبید تا هم سپر شما از بین برود و هم موشک ، تروفی ازآن شماست .

Maximum power!
Fully upgrade one Power-Up.

د بازی شما میتوانید 3 چیز رو ارتقاء بدید :Magnet - Jetpack و Glider . هر کدام 6 مرحله برای ارتقاء دارند که شما باید برای دریافت این تروفی یکی از آن ها را تا مرحله 6 ارتقاء دهید .ار تقاء اولی رو بازی به شما هدیه داده اما برای 5 تای بعدی میبایست از امتیاز های خود خرج کنید .

 • Upgrade 1: نصب شده
 • Upgrade 2: قیمت 1,000 حباب
 • Upgrade 3: قیمت 3,000 حباب
 • Upgrade 4: قیمت 10,000 حباب
 • Upgrade 5: قیمت 30,000 حباب
 • Upgrade 6: قیمت 75,000 حباب

برای این کار نیز در منوی اصلی بر روی upgrades بروید و آپگرید مورد نظر رو خریداری کنید .

Extra life
Use 10 Save-Me Hearts.

در بازی یک قابلیت وجود دارد که زمانی که شما میمیرید ، میتوانید با استفاده از قلب بازی رو ادامه بدید که روی صفحه حدود 5 ثانیه میاد و باید روش بزنید . این قلب ها رو در طول بازی هم جایزه میدهد و هم میتونید در بازی با استفاده از امتیاز هاتون خریداری بکنید . برای این تروفی باید کلا 10 بار از این قابلیت ها استفاده کنید .

Escape artist
Near miss the Negativitron 25 times.

اول بازی یک هیولا رو میبینید که داره شما رو دنبال میکنه ، شما باید برای این تروفی 25 بار بسیار نزدیکش بشید و فرار کنید . 1 - به روی مانع های صورتی که سرعت رو کم میکنه برید و زمانی که بهتون رسید این غول با کشیدن دست بر روی صفحه ویتا به جلو بپرید رو به جلو ، 2 - سپر خود را فعال کنید ( در بالا توضیح دادم ) تا غول به شما بچسبه و پس از ترکیدن سپر این برای شما حساب بشه . بعد از 25 بار انجام این کار تروفی براتون باز میشه .

[highlight]

این راهنمایی تروفی هم برای کنسول دستی ویتا به پایان رسید ، امیدوارم استفاده کافی رو برده باشید ، اگر مطالب ما مفید براتون واقع شده ، کاربر طلایی شوید و از مزایای آن استفاده ببرید .

باتشکر

[/highlight]

اندکی درباره

اولین و تنها نویسنده و سازنده ویدئو های راهنمایی بازی های رایانه ای به زبان فارسی در جهان

2 نظر درباره “Run Sackboy! Run! Trophy Guide & Road Map”

 1. محمد جواد نوشته است

  سلام
  خسته نباشید
  من اصلا دیگه ویتامو گذاشته بودم کنار
  با سایتتون آشنا شدم و دیدم تو ایران هم کسی هست که ویتارو حرفه ای کار کنه دوباره علاقه مند شدم
  خیلی راهنمایی نرم و روونی بود
  دستتون درد نکنه ، من ایران نیستم ، چطوری میتونم کاربر طلایی بشم ؟ هر نوع پرداختی بگید انجام میدم ، برای 1 سال
  بازم ممنون

 2. سلام.
  با تشکر از زحماتتون. خیلی خوبه که به عنوان تنها وبسایت ایرانی تروفی های ویتا رو قرار میدید

نظر شما چیست ؟

error: برای دریافت مطالب ، باید کاربر ویژه شوید * باتشکر