پلی استیشن تروفی ایران اولین و تنها مرجع راهنمایی و داستان کاملا فارسی بازی های رایانه ای
فروشگاه اینترنتی دی سی ماتریکس گیم

راهنمایی تصویری | Dark Souls 3

نوشته شده توسط در دسته بندی PlayStation 4

 

میزان درجه سختی بازی : 6.5 از 10
تروفی های آفلاین
: 43 (26, 13, 3, 1)
تروفی های آنلاین : 0 . اما میشود همه باس ها ( غولآخر) هارو با استفاده از همراه کشت .
مدت زمان مورد نیاز برای پلانتیوم 100% کردن بازی
: 80 تا 110 ساعت .

حداقل تعداد دفعات مورد نیاز برای اتمام بازی : حداقل 2-3 بار اما ممکن است با دقت نکردن در برخی قسمت های نقشه مجبور به ادامه بازی در چند سری بیشتر باشید . به توضیحات پایان ها دقت کنید .
تروفی های از دست دادنی دارد
؟ 7 عدد .  ( Covenant: Watchdogs of Farron, Covenant: Mound-makers The Usurpation of Fire, Master of Sorceries, Master of Miracles, Master of Rings, Master of Expression)

تروفی گلیچ شده : ندارد .
درجه سختی بازی تاثیری بر روی تروفی ها دارد
؟ بازی بعد از هربار رفتن بر روی New Game + سخت تر میشود .

راهنمایی ویدئو و تصاویر اختصاصی دارد ؟ راهنمایی تمام تصویری میباشد !

PST

کاربران ویژه از همراهی ویژه تیم ما در بازی استفاده میکنند ؟ بله ، اینبار به صورت ویژه !

کاربران ویژه میتوانند از حظور تیم بسیار حرفه ای ما برای دریافت تروفی حلقه ها ( سخت ترین تروفی بازی ) در کمتر از 5 دقیقه و دریافت تمامی سلاح ها و لباس ها ، کشتن باس ها و عبور از یک منطقه ، کمک در گشت و گذار یک منطقه و ... استفاده نمایند .

( به دلیل مسدود شدن شرکت های درگاه پرداخت اینترنتی ، تا اطلاع ثانوی برای عضوی میتوانید از طریق تلگرام به آیدی @Im_AhN و یا ایمیل AhN.PsN@Gmail.Com پیام دهید . )

پرداخت آنلاین جدید :

دوستان عزیز میتوانند تا به درست شدن مجدد درگاه های پرداخت آنلاین ، از طریق لینک زیر مبالغ عضویت ویژه خود را واریز کرده و سپس از طریق فرم ارتباط با ما و یا ایمیل و یا تلگرام به ما اطلاع داده و عضویت ویژه آن ها ثبت گردد .

عضویت 3 ماهه : 20 هزار تومان ، 6 ماهه : 35 هزار تومان و 1 ساله 45 هزار تومان

لینک پرداخت ( کلیک کنید )

کانال تلگرام : Telegram.Me/PSTrophy

فروشگاه گیفت


معرفی بازی

دارک سولز 3 ، چهارمین عنوان از سری بازی های این عنوان هست ( بلادبورن رو جزء این ها حساب نکردیم و با Demons Souls این سری 4 عدد میشود ) . در این سری نام شما خاکستر نامهربان ( ! Unkindled Ash ) میباشد و ماموریت شما این است که 4 تا از اربابان خاکستر نشان رو به تاج و تخت خودشون در مکانی به نام  Firelink Shrine ( همون Hunter Dream داخل BloodBorne ) برگردونید . The Abyss Watchers -  Yhorm the Giant -  Aldritch و Prince Lothric . پلانتیوم کردن این بازی کمی با دیگر بازی ها متفاوت است خصوصا بلادبورن ! این بازی به ریشه های خود یعنی شماره های قبلی دارک سولز میماند و تنها فرق آن کمی سریع تر و اکشن تر شدن بازی است که باعض شده بازیبازان جدید به این سری هم بتوانند در این بازی پیشرفت کرده و پیشروی کنند .

نکات مهم :

1 - هیچ انگشتر و آیتمی رو بر روی زمین نندازید و همه را نگه دارید ، به کارتان خواهد آمد و دیگر پیدا نخواهد شد .

2 - هیچ یک از شخصیت های داستانی بازی NPC هارو نکشید . بعضی از ان ها به شما آیتم از جمله حرکت و ... میدهند .

3 - همه مکان هارو بگردید ، برای کشتن باس ها عجله نکنید . این یک بازی سریع پلات نیست ، از آن لدت ببرید !

4 - در لول آپ ( ارتقای شخصیت خود ) اولیت های خود را به این ترتیب بگذارید : 1 - خون 2 - استامینا 3 - قدرت - و در نهایت دیگر آیتم ها .

5 - در انتخاب شخصیت کاراکتر خود در ابتدای بازی دقت کنید ! ( کاربران ویژه برای توضیحات بیشتر مراجعه کنند. )

6 - سلاح و لباس شما در وزن شما تاثیر میگذارند و سرعت پریدن و جاخالی شمارا کند میکنند ، سعی کنید یک سلاح و لباس با قابلیت بالا و وزن کم انتخاب کنید . در کل متعادل باشه .


توضیحات کلی و جامع درباره بازی 

لول آپ / ارتقاء شخصیت کردن

شما در بازی با استفاده از گزینه Level Up به وسیله کاراکتر زن در FireLink Shrine میتوانید Souls های خود را ( که با کشتن و یا جمع آوری و استفاده Souls ها انجام میشود ) کاراکتر خود را آپگرید کنید . شما میتوانید در 10 شاخه کاراکتر خود را آپگرید کنید .

 Vigor ( خون و سلامتی ) -  Attunement ( نوار بنفش همسویی ) -  Endurance ( چابکی و چالاکی و سرعت ) -  Vitality ( توانایی حمل زره و سلاح های سنگین ) -  Strength ( قدرت ضربه زدن ) -  Dexterity ( قدرت دست ها ) -  Intelligence ( دانش ، پیدا کردن آیتم های بیشتر ) -  Faith ( استفاده از جادو و سلاح های جادویی ) -  Luck ( شانس ، شانس دیتر و کمتر کشته شدن )

جدول طبقه بندی میزان قدرت اولیه کلاس ها ( مقایسه با یکدیگر )

جدول کاراکتر های دارک سولز 3

آیتم های مهم بازی 

alluring_skull-icon.png

 

Alluring Skull ( با استفاده از این میتوانید نظر تعدادی دشمن را به یک سمت دلخواه جلب کنید )

 

ash_estus_flask-icon.pngAshen Estus Flask ( با استفاده از این میتوانید نوار بنفش Fp رو پر کنید )

Charcoal Pine Resin ( به مدت 60 ثانیه 85 میزان آتش به اسلحه دست راست اضافه میکند )

Charcoal Pine Bundle ( به مدت 7 ثانیه 110 میزان اتش به دست راست اضافه میکند )

divine_blessing-icon.pngDivine Blessing ( سلامتی را به تدریج رو به افزایش نگه میدارد )

estus_flask-icon.pngEstus Flask ( مهمترین آیتم ، جهت بازگرداندن مقداری سلامتی و خون )

Estus Shard ( با دادن این آیتم به اهنگر داخل FireLink Srine میتوانید تعداد Estus Flast هارو افزایش دهید )

Undead Bone Shard ( با زدن اینها بر روی Bonfire میتوانید میزان قدرت Estus Flask هارو افزایش دهید )

Green Blossom ( نوار سبز رنگ استامینا را رو به افزایش نگه میدارد )

Blooming Purple Moss Clump ( درمان ضربات سمی که به شما وارد شده و به مرور از سلامتی شما کم میکند )

Bloodred Moss Clump ( جلوگیری از خونریزی های مکرر بعد از صربات برخی دشمنان )

 


 

قسمت آنلاین

همانند سری های پیشین شما میتوانید با دوستان و یا بازیکنان راندوم نیز بازی را پیش بدره ، غول هارا کشته و ... بپردازید . در این بازی 3 حالت آنلاین وجود دارد .

1 - شما به کمک دیگران بروید . 2 - دیگران به کمک شما بیایند و 3 - شما به دشمنی با دیگران بروید و بلعکس

برای هماهنگی با دوستانتان میبایست در قسمت تنظیمات با همدیگر یک پسوورد را هماهنگ کرده و در محلی که با هم تعیین کرده اید بزنید تا به هم برسید .

برای اینکه شما از کمک دیگران استفاده کنید ابتدا میبایست آیتمی به نام Ember را استفاده کنید تا بتوانید نوشته های زرد روی زمین که Sign هستند و هرکدام یک بازیکن را نشان میدهند برای کمک گرفتن استفاده کنید .

حال شما میخواهید به کمک دیگر بازیبازان در دنیای دیگر بروید ، باید شما بر روی زمین نوشته خود را قرار بدهید . برای اینکار شما میبایست در FireLink Shrine به زن فروشنده مراجعه کرده و آیتم  White Sign Soapstone را بخرید . سپس به داخل بازی رفته و با انتخاب این آیتم نشان خود را بر روی زمین میگذارید تا هرکس بر روی نشان شما رفت شمارا برای ورود به دنیای خود انتخاب کند .

حالت آخر برای مبارزه با دیگر بازیکنان هست که شما به دنیای آنان رفته و همگام با دشمنان میبایست به بازیکن حمله کنید تا اوراشکست دهید . برا اینکار میبایست در هرجای نقشه که هستید آیتم  Red Eye Orb یا Cracked Red Eye Orb را استفده کنید تا پس از پیدا کردن بازیکن مناسب شما به دنیای ان فرستاده شوید .

نکته مهم : شما تنها زمانی میتوانید از کمک دیگران استفاده کنید که غول/باس آن منطقه را نکشته باشید . در غیر اینطورت باید به منطقه جدید رفته تا بتوانید دیگران را احظار کنید . ( کاربران ویژه از همراهی ما بهره مند خواهند شد )


نقشه راه

قدم اول : کشتن همه غول/باس ها در طول بازی ، پیدا کردن همه گروه ها ( covenant ) و آیتم های آنان ، دریافت حرکات موزون که با زدن صفحه لمسی انجام میشود ، حلقه ها ، جادو ها و دیدن اولین پایان بازی با نام "To Link the First Flame"

قدم دوم : رفتن بازی بر روی New Game + و دریافت انگشتر های این دور از بازی ، انجام مرحله Sirris و Siegward و دیدن پایان شماره دوم با نام "The End of Fire"

قدم سوم : انجام بازی بر روی New Game ++ و دریافت همه انگشتر های این دور از بازی و دیدن پایان سوم بازی با نام "The Usurpation if Fire"


ویدئو ها را با صدای بلند و با دقت مشاهده نمائید 


The Dark Soul
Acquire all trophies.
بعد از گرفتن بقیه تروفی ها که 42 عدد هستند ، این تروفی هدیه بنده به شما میباشد 😀

To Link the First Flame
Reach "To Link the First Flame" ending..
 اولین پایان بازی ، این پایان اولین پایان میباشد که کار خاصی برای گرفتن ان نیاز نیست و تنها شما باید بعد از اینکه باس Soul of Cinder رو کشتید ، به Bonfire بروید و با زدن بر روی YES این پایان رو ببینید و تروفی رو دریافت کنید .
چگونه در 1 دور 2 پایان رو ببینیم : خب ، پایان دوم به نام The End of Fire میباشد که دومین پایان بازی است که شما میبایست برای اینکه هر دو پایان رو در یک دور بازی ببینید ، بعد از اینکه باس Soul of Cinder رو کشتید ، از بازی خارج شوید و از فایل سیو خودتون در یک فلش یا هارد و یا آپلود کردن به قسمت پلاس ( اگر عضو  PS Plus هستید ) بروید و پس از اینکه پایان اول رو دیدید و YES رو زدید ، برگردید و فایل سیوتون رو پاک کنید و سیوی که قبل از YES نگهداشته بودید رو جایگزین کنید . خب ، حالا برا این که برید و تروفی پایان دوم رو بگیرید به تروفی زیر توجه کنید .

The End of Fire
Reach "The End of Fire" ending.
ابتدا شما باید به منطقه مخفی به نام Untended Graves بروید که همون محل اول بازی با یک باس شبیه باس اول بازی میباشد اما تاریک تر ! . ( راهنمایی رسیدن به این منطقه در تروفی های پایین تر ) . در این منطقه به Firelink Shrine بروید و در جایی که اون آهنگر و سلاح ساز هست پله هارو به سمت راست پایین بروید و ادامه بدید تا به یک دیوار برسید . اون یک دیوار مصنوعی هست ، با یک ضربه اون رو بشکنید و جلو بروید و آیتمی به نام Eye هست ، اون رو بردارید . به Firelink Shrine اصلی برکردید و اون آیتم رو به اون زنی که شمارو لول آپ میکند بدهید . بعد از اون به محلی که باس اخر رو کشتید برید و اینبار میبینید  یک نوشته زرد در سمت چپ هست Bonfire قرار دارد . بر روی اون بروید و ضربدر بزنید و اون زن رو احضار کنید . سپس هیچ حرکتی نکنید تا پایان دوم بازی رو ببینید و تروفی رو بگیرید .

The Usurpation of Fire
Reach "The Usurpation of Fire" ending.
سومین و به نوعی میشه گفت پیچیده ترین پایان بازی دارک سولز 3 که باید حتما در یک دور بازی جدید تروفی آن را دریافت کنید . در اینجا شما 3 تا مرحله داستانی برای 3 شخصیت را نیز دارید  . شما با جا انداختن یک مورد میتوانید به راحتی این پایان رو از دست بدید ، پس با دقت به راهنمایی زیر توجه کنید .
قدم اول : صحبت کردن با Yoel در Undead Village
شما به محظ اینکه باس دوم یعنی Vordt را شکست بدهید و در انتهای آن مکان پرچم را نصب کنید . وقتی که به محل جدید رسیدید پله هارو بیایید پایین و به سمت پچ بروید ( به سمت دروازه نروید ) سپس در انتها میبینید تعدادی موجود هستند که رو به انتهای مکان هستند ، یکی از آن ها زنده است و Yoel نام دارد ، با اون صحبت کنید تا اون شما رو به FireLinkShrine ببرد .
قدم دوم : 5 بار لول آپ کردن با Yoel 
حالا Yoel در Firelink Shrine در سمت چپ آهنگر قرار دارد . شما میبایست 5 بار قدرت خود را پیش آن آپگرید کنید . برا اینکار شما میبایست بعد از هر 2 بار مردن نزد او بیایید و اینکار رو بکنید . دقت کنید که 5 بار کافیست ، چون بیشتر از اون شمارو به hollow تبدیل میکنه و چهرتون عوض میشه اما نگرانی ای باز هم نیست .  نکته مهم : شما حتما باید این 5 بار لولو آپ رو قبل از باس Abyss Watcher انجام دهید وگرنه بعد از آن دیگه نمیتوانید و Yoel میمیره و بعدش Yuria جای اون میاد و قابلیت خرید و فروش نیز دارد .
قدم سوم : صحبت کردن با Anri of Astora در Road of Sacrifices
Anri of Astora یک شوالیه است که در Road of Sacrifices اون رو میبیند که شخصیت اون برخلاف شخصیت شما است . اگر شما مرد باشید اون زنه و بعکس . در Road of Sacrifices با اون چندبار صحبت کنید .
قدم چهارم : صحبت با Anri در FireLink Shrine 
بعد از کشتن Deacons of the Deep به FireLink Shrine بروید و Anri رو میبینید که بر روی پله های سمت چپ تخت های پادشاهی هست ، پیش او بروید و باهاش صحبت کنید .
قدم پنجم : صحبت با Anri در Catacombs of Carthus
Anri در راهرویی که قبل از اون توپی که در حال حرکت هست قرار دارد . اولین کاری که میکنید با او چندبار صحبت کنید .
قدم ششم : صحبت با Anri دوباره در Catacombs of Carthus
Anri دقیقا در سمت راست پلی قرار دارد که قبل از باس High Lord Wolnir و شکننده است ، شما با Anri صحبت کنید و سپس پل را با ضربه زدن خراب کنید . به پایین بروید و به رودخانه برسید . سمت راست شما یک غار کوچک هست و یک نفر آنجا ، زمانی که دیوانه شد آن را بکشید .
قدم هفتم : صحبت کردن با Anri در Irthyll of the Boreal Valley
شما حالا Anri رو در بونفایره Church of Yorshka خواهید دید . با اون صحیت کنید تا یک Gesture ( حرکت موزون ) دریافت کنید . با اون چند بار صحبت کنید تا همه حرفاشو بهتون بزنه . بعدش ما یک مجسمه میبینید ، اون یکی از دوستان Anri هست ، به هیچ وجه بهش ضربه نزنید ! به هیچ وجه !
قدم هشتم : صحبت با Yuria بعد از کشتن باس Pontiff Sullyvahn
شما تا Pontiff Sullyvahn رو کشتید ، به FireLink Shrine برگرید . انقدر با Yuria صحبت کنید تا به شما بگه که چیزی که میخواهید ( همسرتون ) آماده است . اون به شما میگه که به Darkmoon Tomb که زیر Anor Londo هست بروید .
قدم نهم : به Darkmoon Tomb در زیر Anor Londo بروید و مراسم عروسی رو شروع کنید 
Darkmoon Tomb دقیقا قبل از Anor Londo که پله هایی آسانسوری هست قرار دارد . با کاراکتر عصا به دست پیر که دم در هست صحبت کنید . اون به شما یک شمشیر میدهد . به انتهای مقبره بروید تا به بدن Anri برسید . یک فیلم پخش میشه .
قدم دهم : بازگشت به Yuria 
به Firelink Shrine برگردید . با Yuria صحبت کنید . حالا شما گزینه ای برای ترمیم dark sigil دارید به نام cure dark sigil . به هیچ وجه اینکارو نکنید !!! به هیچ وجه . همچنین Yuria رو نکشید .
قدم آخر : کشتن باس آخر و پایان سوم 
خب ، مانند 2 پایان قبلی ، شما باس آخر رو که کشتید یک بونفایر قرار دارد و به سمت آن بروید و YES را زده و فیلم را ببینید . پس از دیدن فیلم تروفی پایان سوم متعلق به شماست . تبریک !

Enkindle
Light a bonfire flame for the first time.

Covenant: Warrior of Sunlight
Discover Warrior of Sunlight covenant.

Embrace the Flame
Become a Host of Embers for the first time.

Covenant: Way of Blue
Discover Way of Blue covenant.

Vordt of the Boreal Valley
Defeat Vordt of the Boreal Valley.

Curse-rotted Greatwood
Defeat the Curse-rotted Greatwood.

Deacons of the Deep
Defeat the Deacons of the Deep.

Covenant: Blue Sentinels
Discover Blue Sentinels covenant.

Crystal Sage
Defeat Crystal Sage.

Covenant: Watchdogs of Farron
Discover Watchdogs of Farron covenant.

Lords of Cinder: Abyss Watchers
Defeat the Abyss Watchers, Lords of Cinder.

Pontiff Sulyvahn
Defeat Pontiff Sulyvahn.

High Lord Wolnir
Defeat High Lord Wolnir.

Covenant: Aldritch Faithful
Discover Aldritch Faithful covenant.

Master of Rings
Acquire all rings.
اولین و سخت ترین کالکتیبل بازی 113 عدد حلقه هستند که هر کدام از حلقه ها توانایی منحصر به فردی دارند که کاراکتر شما میتواند استفاده بکند . در اینجا یک ویدئو از تمامی 133 حلقه برای شما آماده کرده ایم که تمامی حلقه ها  را به شما نشان میدهد . ( ویدئو از همکار PST )
نکته مهم : کاربران ویزه مجموعه میتوانند تمامی این 113 حلقه رو تنها در 5 دقیقه بدون هیچگونه سختی به دست بیاورند .
اگر کاربر ویژه نیستید ، همین الان اقدام کنید و سخت ترین تروفی بازی رو در کمتر از 5 دقیقه دریافت کنید .
اگر هم کاربر ویژه هستید از طریق پیام خصوصی انجمن ، نظرات و یا فرم تماس با ما و یا ایمیل و تلگرام با ما در ارتباط باشید تا یک زمان رو هماهنگ کرده و تروفی را به شما هدیه کنیم .
 

Ultimate Estus
Reinforce the Estus Flask to the highest level.
راهنمایی 11 عدد استوس فلاسک موجود در بازی به صورت قدم به قدم و کامل . ( ویدئو از همکار PST )

Ultimate Bonfire
Reinforce a bonfire to the highest level.

Lord of Cinder: Aldritch, Devourer of Gods
Defeat Aldritch, Devourer of Gods, Lord of Cinder

Lord of Cinder: Yhorm the Giant
Defeat Yhorm the Giant, Lord of Cinder.

Dancer of the Boreal Valley
Defeat Dancer of the Boreal Valley.
Oceiros, the Consumed King
Defeat Oceiros, the Consumed King.

Untended Graves
Reach the Untended Graves.

Champion Gundyr
Defeat Champion Gundyr.

Supreme Weapon Reinforcement
Reinforce any weapon to the highest level.
در این تروفی مانند رسم همیشگیه بازی های سولز و بلادبورن ، شما باید یک سلاح رو به آخرین درجه خود برسونید . خب ، بعضی سلاح ها تا 10 قابل ارتقا هستند اما بعضی ها تا 5 . نکته مهم اینه که تا آپگرید یکی به آخری آیتم هاش داخل بازی به وفور ریخته و چه بخواهید نخواهید پیدا میکنید . تنها برای آپگرید آخر شما نیاز به آیتمی به نام Titanite Slab نیاز دارید که بسیار نایاب هست و کلا در بازی از اون 5 تا بیشتر نیست . اما نگران نباشید ، مکان ین سنگ هارو در ویدئوی زیر براتون آماده کرده ایم .  سلاح به محض اینکه پیش آهنگر داخل Firelink Shrine به +10 یا بعضی سلاح ها مثل تبر خودم به +5 برسه تروفی به شما داده میشه .

Master of Infusion
Perform all forms of infusion.
در بازی ما 4 تا Coal داریم و 15 مدل Gem . این Coal ها که مکان های خاصی دارند در ویدئو به شما نشان خواهم داد ، اما 15 تا Gem مختلف رو که در زیر اسمشون رو میبینید ، به صورت عادی در بازی پیدا میکنید ، ( کاربران ویژه اگر هرکدام رو پیدا نکرده بودند در قسمت نظرات یا راه های ارتباطی مخصوص بگن تا بهشون مکان آیتم هارو بگیم ) . شما ابتدا باید 4 تا COAL رو به آهنگر در Firelink Shrine بدید سپس این سنگ ها GEM هارو هرکدوم رو بر روی یک سلاح مختلف بذارید . پس از اینکه این کارو بکنید تروفی به شما داده میشود . اما باز در ویدئو کمی بیشتر توضیح داده میشه . دقت کنید بهتره همه سنگ هارو بر روی یک سلاح نگذارید ، هر سلاحی که تو لیست Infusion بود یکی روش بگذارید .
 • Refined Gem
 • Raw Gem
 • Fire Gem
 • Heavy Gem
 • Sharp Gem
 • Poison Gem
 • Crystal Gem
 • Blessed Gem
 • Deep Gem
 • Dark Gem
 • Blood Gem
 • Hollow Gem
 • Lightning Gem
 • Simple Gem
 • Chaos Gem

Master of Sorceries
Acquire all sorceries.
در این تروفی کا فقط یک گزینه Missable ( از دست دادنی ) داریم که اونم مربوط به پایان سوم بازی میشه که در بالاتر نحوه گرفتن تروفی اون رو توضیح دادم ، برای این تروفی کالکتیبل شما 4 تا آیتم به نام Scrolls  دارید که این هارو باید به 2 تا فروشنده داخل بازی بدید تا به شم آیتم های Sorcery بدهند . این دو نفر Orbeck of Vinheim و Karla هستند .  تنها آیتم از دست دادنی بازی Chameleon هست که شما زمانی که در راه گرفتن پایان سوم بازی باشید میتونید بگیریدش . در کل با دیدن ویدئوی زیر به راحت میتونید این تروفی رو دریافت نمایید . هر سوالی داشتید در قسمت نظرات پذیرای شما هستیم .

Master of Pyromancies
Acquire all pyromancies.
تروفی کالکتیبل بعدی ما خداروشکر هیچ آیتم از دست دادنی ندارد و به راحتی با دیدن ویدئوی ما میتونید تروفی رو بگیرید . فقط نکات کلی : 5 تا آیتم داریم به نام Tome که این ها رو باید به 2 نفر فروشنده داخل بازی یعنی کورنیکس و کارلا ( در اکثر تروفی های بالا نیز نیازشون داریم پس دقت کنید آیتم هارو درست بدهید ) بدیم . بیشتر آیتم های این تروفی خریدنی از این فروشنده ها هست و تعدادی هم باید از محیط بازی پیدا کنید که در کلیپ موجود است .

Master of Miracles
Acquire all miracles.
آخرین تروفی کالکتیبل بازی که فقط یک نکته ریز داره و باید حتما با دقت رعایت بکنید . اونم اینه که شما برای خرید بعضی Miracle ها باید 4 تا Tome داشته باشید که یکی از این ها از دست دادنی است ! اونم همونی هست که در توضیحات پایان سوم بازی نوشتم ، که باید پیش فردی بروید و 5 بار خودتون آپگرید کنید و ... ( یادتون نیومد ؟ به بالا تر بروید و بخونید ) Londor Braille Divine Tome توسط Yuria of Londor بعد اینکه شما 5 بار لول آپ کردید پیش اون فرد پیر ظاهر میشه و میتونید بخرید این آیتم رو . پس رو این دقت کنید . البته اگر جا انداختید خیلی ناراحت نشید ، باید به NG+ برید و بگیرید 😀 بقیه 3 Tome از دست دادنی نیستند و در ویدئو کامل نمایش دادیم . باز اگر سوالی بود درخدمتیم .

Covenant: Blade of the Darkmoon
Discover Blade of the Darkmoon covenant.

Ancient Wyvern
Defeat Ancient Wyvern.

Covenant: Rosaria's Fingers
Discover Rosaria's Fingers covenant.

Dragonslayer Armour
Defeat Dragonslayer Armour.

Lord of Cinder: Lothric, Younger Prince
Defeat Lothric, Younger Prince, Lord of Cinder.

Old Demon King
Defeat Old Demon King.

The Nameless King
Defeat Nameless King.

Master of Expression
Learn all gestures.

Covenant: Mound-makers
Discover Mound-makers covenant.
اندکی درباره

اولین و تنها نویسنده و سازنده ویدئو های راهنمایی بازی های رایانه ای به زبان فارسی در جهان

218 نظر درباره “راهنمایی تصویری | Dark Souls 3”

 1. بهزاد نوشته است

  سلام . واقعا شما بهترین هستید . من همه بازی هام رو از راهنمایی های شما پلات کردم خصوصا نوشته های مدیریت محترم جناب AhN . کاربر ویژه 1 ساله شدم و میخوام کاربر ویژه مادام العمر بشم . این امکان شنیده بودم هست . از ویدئو هاتون واقعا سپاسگذارم . خداکنه همه قدر کاراتون رو بدونند .

 2. میلاد نوشته است

  سلام خیلی کارتون عالیه و ایده نابی برای اولین بار تو ایران دارید اجرا میکنید.
  دو درخواست در مورد دارک سولز از ادمین دارم:
  خیلی از ما ایرانی ها در زبان انگلیسی ضعف داریم و متاسفانه از داستان و توضیحات آیتم های بازی متوجه نمیشیم بنابراین :
  1- یک مطلب مفصل با تصویر فقط تک تک آیتم های بازی و کاربرد آن ها رو توضیح بدید.
  2- شرح داستان بازی است البته نه یکجا بلکه قسمت قسمت یعنی مثلا بازی تا باس فایت اول این داستان داشت البته منظورم بطور دقیق اینه که یه سری NPC ها در بازی هستند وقتی باهاشون صحبت میکنی یه سری اطلاعات به ما میدهند همون دیالوگ ها رو ترجمه کنید کفایت میکند برحال بخشی لذت بازی فهم داستان آن است و در راستای داستان سرگذشتباس فایت ها هم توصیح دهید.
  با تشکر

  • سلام . ممنون
   1 – چشم
   2 – داخل ویدئو ها خصوصا اون ها که گفتگو داره اینکارو میکنم ، اما به صورت داستان جامع و مرتب در فکرش هستیم .
   ممنون از نظر مفیدتون .

 3. پدرام نوشته است

  سلام دوست عزیز من می خوام برای امتحان از خدمات سایت شما فعلا کاربر یک ماهه بشم تا اگر خوب بود تمدید کنم ولی موقع پرداخت جهان پی مسدود باز نمی شه و وقتی بازش می منم عدو توانایی می زنه لطفا مشکل حل کنید.
  ممنون

 4. Refigh نوشته است

  واقعا ممنونم از راهنمايي هاي شما

 5. shahriyar_mm نوشته است

  سلام
  این مثل بلادبورن نیست ک قبل از تمام کردن بازی،سیو کنیم بعد پاک کنیم و دوباره بریزیم؟؟؟
  در ضمن اینکه ایتم هارو معرفی کردید خیلی مفید و خوبه.ممنون

 6. امير نوشته است

  سلام ببخشيد بعد از اين كه باس فايت سوم اون درخته رو شكست مىدم ازم vertebra shackle مى خواد چى كار كنم?????

  • سلام . نیازی نیست چیزی بهش بدید .

   • امير نوشته است

    پس چطورى به مرحله بعد بازى بريم؟؟؟

   • امير نوشته است

    آقا خواهشاً جواب بديد من الان باس great wood اون درخته رو كشتم حالا براى مرحله بعد ازم vertebra shackle مى خواد بايد چجورى به مرحله بعد برم؟؟؟؟

    • ما فقط وظیفمون تروفی هست نه راهنمایی قدم به قدم ! برای همین باید کاربر ویژه بشوید تا سوالات اضافه شما در هر ساعت پااسخ داده شود .
     شما برگردید به FireLink Shrine و با اون پیرمرده که روی صندلی دوم از سمت چپ اون بالا نشسته حرف بزنید . بعد به Road Of Sacrifice بروید .
     کامل متوجه شدید یا بیشتر توضیح بدم ؟

 7. پدرام نوشته است

  سلام
  sfrht هستم نمی دونم چیکار کردم که کاراکترم پیر شده و یک چهره چک و چوله پیدا کرده نمی دونید به خاطر چیه؟

  • سلام
   اون بخاطر مردن های زیاد است .
   از Ember استفاده کنید . تا هم بهتر بشید هم بتونید از قابلیت های انلاین که توضیح دادم استفاده کنید .
   همچنین کمک به دیگران هم تاثیر داره .

   • meysam نوشته است

    سلام کارت توی راهنمایی دارک سولز وبلادبورن حرف نداره هویرینو پلات کنم با نسخه گلد دارک میام سوراغ راهنماییت

 8. شاهين نوشته است

  ببخشيد من چرا همه سلاح هايى تو بازى مى گيرم از اون سلاح اولم كه بهم داده كم ا ثر تره????با تشكر

 9. پدرام نوشته است

  سلام
  میشه یک توضیح درباره تروفی های از دست رفتنی بدید چطور میشه که نمی تونیم بگیریم

 10. meysam نوشته است

  معمولا توی دارک سولز یا بلاد بورن تا وقتی باس اخرو نکشتی چیزیو از دست نمیدی ولی این میازاکی مجبورمون کرده سه بار بازی کنیم
  برا پلات دیگه گلیچ بلاد بورن هیچ تاثیری نداره

 11. شاهين نوشته است

  ببخشيد اسمه اين سلاحى كه باشabyss watchers رو كشتين چيه؟؟؟

 12. ali نوشته است

  سلام.اول تشکر بابت راهنمای عالی که قرار دادین
  تا حالا بازی های دارک سولز رو بازی نکردم.البته یک ماه پیش بهم بلودبورن پیشنهاد شد و اون رو پلات کردم(که خدایی طول هم کشید پلاتش)
  علاوه بر فیلم ها و…واقعا جالبه که کارکرد ایتم های بازی رو هم قرار دادین این عالیه
  با حرکت جالب شما قصد کردم بازی رو بخرم و پلات کنم
  درود بر شما به کارتون با قدرت ادامه بدین

 13. سورنا نوشته است

  سلام تو یکی از فیلم ها گفته بودید توضیح اینکه هر covenant چیکار میکنه تو سایت هست ولی من پیدا نکردم میشه اون رو در سایت قرار بدین؟

  • تو بقیه ویدئو ها هم گفتم کارشون رو . فقط ماموریت میدن بهتون که برید سراغ بقیه بازیکن ها در قالب یک شخصیت خاص

 14. سلام دوستانی که کاراکت شون پیرمیشه یا اینکه اهنگریا ام بی سی های دیگروکشتن برن اول کلیدهای فروشنده روبخرن ونزدیک محل اون باس درختی یه سیاه چاله که توش چندتا موشه یک درب نرده ایه اونوبازکنیدوبریدوپیش اون مجسمه یه مبلغی بدید چهرتون درست میشه طلب بخششم کنیداگرکاربر ویه باشید تمام رازهای بلادبورنم میفهمید

 15. ehsan نوشته است

  با سلام
  من متوجه نشدم که برای پلات کردن ،1 بار کافیه اگه سیو رو بگیریم رو فلش یا با وجود این کارا 2 بار باید تموم کنیم؟

 16. برادراون باس کلا سه تا النگو داره من چندین بار رفتم کشتمش سه تا داره
  اون دوشمشیریرو داداش کی درب ورود به سمتش بازمیشه؟

  • من دور اول بود که رفتمش و ویدئو درست کردم .

   • رامین نوشته است

    اقا این درگاه بانکی رو درست کنید من می خوام دوباره اشتراک طلایی بشم
    راستی چرا انقدر دیر ویدیو ها رو اپدیت میکنید تو بلاد خیلی سریع تر بودید لطفا یه ویدیو هم برای پایان خوب بازی بزارید ممنون

 17. سلام داداش این قدرت هایا همون صلاح های جادویی روچطور میشه استفاده کرد من حتی اون قسمت که به جادوها مربوطه اپگرید کردم ضبدر های قرمزم ازروشون پاک شده ولی نمیشه ازشون استفاده کرد چرا؟

 18. فهمیدم چطور کارمیکنه هرکدوم از عصاهایا طلای دیگه روبایه باقدرتا مچ کنم داداش من هنوز توکف اون تبرتم اخه کجاست کل مپ هارو زیرورو کردم اگرتودور دوم بازیت پیدا کردیش بگو کجاست

 19. سعید نوشته است

  یک سوال : اگر پایان اول و دوم رو همون جوری که گفتید انجام بدیم و بازی تموم بشه امکان داره برای پایان سوم کلا یک کاراکتر جدید ساخت و روی نیو گیم بازی رو انجام داد که پایان سوم رو ببینیم

 20. سعید نوشته است

  نه نیو گیم پلاس نه کلا یک بازی جدید

 21. پدرام نوشته است

  سلام دوست عزیز
  یک وقت به من بدید برای تروفی حلقه ها ممنون
  PSN: sfrht
  کاربر طلایی هستم

 22. ehsan نوشته است

  سلام اگر این حلقه هارو دور اول بگیریم تو دور بعد هم داریمشون؟

 23. سلام داداش بگو من میخام توپنج دیقه همه روبگیرم چطور این کارو کنم ؟

 24. اره هستم اگر یه همچین گلیچی باشه که توپنج دیقه بگیری پس دیگه نیازی نیست بازیورودور سوم رفت چون دور سومم چندتا حلقه هست باید بگیریمشون پس تو سایت بزار دیگه که کاربرای ویژه همه بتونن ببینن

 25. داداش اون باسه هست که فلجه بعدم یه پیرزن میاد روی شونش lothric younger prince
  کشتمش بعدکجا برم ؟

 26. این منطقه که میگیو هنوز باز نکردم باس وکه کشتم دیگه جایی نیست برم بیرونم که میام یه اسانسوره منو میبره منطقه باس قبلی

 27. داداش حلقه هارو کی بهم کادو میدی؟ تولدمم نزدیکه

 28. Mohamad نوشته است

  سلام ممنون ببخشيد وقتي تازه وارد منطقه ششم ميشم يه جا هست نوشته فقط كسايي كه عروسك دارن ميتونن رد شن ميشه يه راهنمايي كنين

 29. Mohamad نوشته است

  سلام ببخشيد اسمش يادم نمياد ولي هموني كه بعد از كشتن اون باس سه دستبندي بهش ميرسم (برف ميزنه )

 30. سلام اونم فهمیدم بعد کشتن لورد چهارم همون فلجه باید چکار کرد باید بری چهار سری که از لوردهاگرفتیو روی تختهای پادشاهی بزاری داداش انگار سرت خیلی شلوغه

 31. پدرام نوشته است

  سلام برای تروفی حلقه ها ممنونم
  میشه مثل حلقه ها اسلحه ایی هم که به لول آخر رسوندید بهم بدید که تروفی شو بگیرم یا این نمی شه

 32. پدرام نوشته است

  سلام ببخشید من همه باس ها رو کشتم مونده فقط اخری که نمی دونم چطوری پیداش کنم ویدیو های خارجی رو نگاه کردم ولی خوب انگلیسیم داقون همه صندلی های لورد ها رو پر کردم ولی صندلی بزگ چیزی نداره باید چیکار کنم.

 33. پدرام نوشته است

  سلام باس آخر کشته شد
  حالا یک سوال برای پایان سوم نیازی هست همه باس هارو بکشم یا هموم چهارتا لورد کافی

 34. پدرام نوشته است

  سلام
  بعد از اینکه با آنری درchurch of yorshka صحبت کردیم باید اون مجسمه کوشه کلیسا رو بکشیم ولی شما نوشتید حتی نزنیمش چیکار کنم.

 35. محمد نوشته است

  سلام.من مرحله yhorm the giant این باسو کشتم ولی اون پیر زنه بعدش دیدم که میاد میبرتت ولی برا من نیومد مشکل چیه:/

  • رضا نوشته است

   داداش شما فکر کنم باس الدریچ دیوارور اف گادو نزدید هنوز چون اگه 3تا باس ابیس واچرز یورم جاینت الدریچ رو بزنید خود به خود فیلم نشون میده میرید پیش پیر زنه.
   شک ندارم الدریچ رو جا انداختی!!!

 36. رضا نوشته است

  امیر جان من داداش قبلا 2 ماه کاربر ویژه بودم ولی الان نیستم اون قالب قبلی سایتت بود!
  میشه رینگهارو بهم بدی….بخدا ممنونت میشم حاجی اگه این لطفو در حقم کنی.

  • سلام
   قالب سایت عوض بشه ، محتوا و دیتابیسش که عوض نمیشه !
   یوزر انجمنوت رو بدید چک کنم .

   • رضا نوشته است

    reza_cowboy
    تو psn هم منو ادد کرده بودید تو گروهتون و یکبار هم کارتهای psn اورده بودید برا فروش که تو گروه مطرح کرده بودید.

    • خیلی وقت است که عضویت ویژه شما تمام شده است . تمدید بفرمایید .

     • رضا نوشته است

      امیر جان هیچ راهی نداره اینبار بدون کاربر ویژه شدن رینگهارو بهم بدین!!!؟؟
      دست و بالم این چند وقته خالیه بخاطر چندتا بازیا که اومده،ممنونت میشم اگه این لطفو در حقم کنی.

 37. saeedrahimi نوشته است

  سلام ببخشید من برا اینکه از آپگرید yoelاستفاده کنم و هم برا ازدواج کردن چندین بار خودمو بکشتن دادم حالا تبدیل به hollow شدم از emberهم استفاده کردم فرقی نکردم اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید ممنون میشم

  • سلام
   اشکال نداره . کلا بیشتر از 5 بار اینکارو نکنید . چهره شما قابل درست شدن هست اما اگر هم درست نشه هیچ تاثیری در هیچ جای بازی نداره .

 38. سورنا نوشته است

  سلام من کاربر ویژه نیستم می خواستم بدونم چجوری تو پنج دقیقه کل حلقه ها رو میدید یا چجوری اسلحه ها و لباس های بازی رو میدید تا اگه مشکلی نداشت واسه اونا کاربر ویژه بشم

 39. محمد نوشته است

  نمیدونم والا رضا جان
  ولی صبرم تموم شد رفتم پیر زنه کشتم:D
  باسه بعدش اومد کشتمش نردبونه افتاد رفتم مرحله بعد
  فقط خداکنه پیر زنه کشتم دچار مشکل نشم

 40. پدرام نوشته است

  سلام
  لطفا تروفی های Sorcery و Pyromancy و همچنین Miracle ها رو زود تر بزارید و دقیقا بگید که چه زمانی ویا قبل یا بعد از کدام باس به دنبال اینها بگردم چون وبدیو هایی که دیدم نگفته و وقتی به محل مورد نظر مراجعه می کنم چیزی پیدا نمی کنم ممنون و تشکر

 41. با سلام – در ابتدای صفحه روش جدید پرداخت انلاین برای عضویت ویژه از طریق SmS توضیح داده شده است .

 42. سورنا نوشته است

  سلام شما تروفی تمام اسلحه ها و تمام زره هارو هم به کاربران ویژه میدید به صورت آنلاین؟

 43. پدرام نوشته است

  سلام خسته نباشید کارتون عالی
  راهنمایی این 3 تا تروفی آخر می دو نم که باید چیکار کنم و برای گرفتن بعضی هاش نیاز یکسری آیتم رو به اشخاصی در بازی بدیم تا اون چیزی که می خوایم بدست بیاریم مثلا باید یک آیتم به اسم proof رو که شکل اسکلت به اون عروس تو منطقه londor بدیم اونم 30 تا نمی دونم این رو از کجا بیارم الان 4 تا بیشر ندارم راهنمایی کنید ممنون میشم یا مثل حلقه ها بهم بدید تشکر

  • اون 30 تارو باید با کلاه mimic که صندوقچه هست و انگشتر مار طلایی ، به Anor Lando بریو 3 تا شوالیه اونجا رو هی بکشی و بیای بونفایر و … تکرار کنید . اینطوری بهتون میده .
   راهنمایی کل آیتم هارو مینویسم . فقط همین نیست .

 44. محسن نوشته است

  سلام
  محسن هستم لطفا میشه برای پایان سوم بازی یکم بیشتر توضیح بدید من دو پایان اول رو تمام کردم اما نمیتونم پایان سوم رو انجام بدم
  راستی یه برج هست که هنگام ورودlondor به میبینی که رو برج یه سیو هست میخواستم ببینم چطوری باید برم اونجا اون قسمتی که هنگام بالا رفتن برج برای رسیدن به londor میبینیم

  • توضیحات بیشتر دقاقا برای کدوم قسمتش ؟ اون رو از روی هوا باید راه بری . نگران نباش نمیوفتی ، برو . اونجا بالای کلیسای یورشیکا هست .

 45. پدرام نوشته است

  سلام
  از بس این سه تا بدبخت و کشتم لولم رو 20 تا بردم بالا با پولش . یک دونه هم بم نداد رو سرم صندوق و انگشتر مار طلایی که drop item بیشتری داره زدم item discovery هم 310 شده چرا نمی ده؟

 46. پدرام نوشته است

  سلام یک راه دیگه پیدا کردم ولی کمک می خواد

 47. پدرام نوشته است

  اگه بتونی کمکم کنی ممنون میشم چون با روش قبلی 3 ساعت بازی کردم دو تا گرفتم
  کاربر ویژه بودم sfrht ببین اگه تموم شده تمدید کنم

 48. محسن نوشته است

  سلام بعد از کشتن باسyoel ، abyss watchers میمیره اما yuria زنده نمیشه باید چیکار کنم دقیقا من 5 بار پیشyoel آپگرد انجام ندادم لطفا میشه داستان سوم بازی رو یکم دقیقتر بیان کنید

  • خب ، شما باید فبل از این باس 5 بار آپگرید میگردید . باید دوباره از اول بازی رو برید یا بازی رو تموم کنید و به NG + بروید .

 49. پدرام نوشته است

  سلام
  امیدوارم حالتون خوب باشه.
  جان من بگو با چه روشی این سه تا تروفی آخر گرفتی چون هر سه تا تروفی تو یک روز گرفتی و به نظر من این نشدنی چون یکسرس شون خیلی طول میکشه
  با تشکر

  • سلام . ممنون
   من اون یک روز 24 ساعت پای دار سولز بودم و بسیاری ز آیتم ها هم قبلا گرفته بودم . هرچی که بلد باشیم تو سایت مینویسیم برای شما عزیزان

 50. پدرام نوشته است

  اگر روشی داره به منم یاد بده اگر هم خودت گرفتی که دمت گرم

 51. پدرام نوشته است

  سلام
  شرمنده زیاد مزاحمت می شم
  این Vertebra Shackle باید فقط با کشتن یک کس دیگه بگیریم برای این راهی نداری من اینترنتم زیاد خوب نیست ضربه ایی که به طرف مقابل می زنم بعد از 15 تا 20 ثانیه عمل میکنه
  میشه یک کاراکتر جدید بسازی بعد من هی بیام داقونت کنم (البته تو بازی) تا این ایتمو بگیرم یا اینکه بیای کمکم تا کس دیگری رو داقون کنیم.

 52. پدرام نوشته است

  invad یعنی چی چیکار باید بکنم

 53. پدرام نوشته است

  اگر این دوتا ایتم رو هنوز توی Tools اشته باشی می تونی مثل همون حلقه ها که بهم دادی اینارم بدی من امتحان کردم 20 تا Proof گرفته بودم هر 20 تا شو دادم به پسر خالم بعد دوباره سیوم رو جایگزین کردم.

 54. پدرام نوشته است

  سلام
  بیا جون من یک کمکی به ما بکن کی وقت داری

  • عزیزم وظیقه بنده راهنمایی هست . تروفی حلقه ها ه چون یجورایی غیر ممکن بود برای بعضی ها اومدیم دادیم . لذت بازی رو خراب نکنید

 55. پدرام نوشته است

  عزیز جان من که پلاتش کردم بابت حلقه ها ازت ممنونم چون تو وقتم خیلی صرفه جویی کرد

 56. Arvin نوشته است

  سلام من تازه باس Aldrich رو كشتم الان نميدونم بايد چيكار كنم تا برم محل بعدي

 57. پدرام نوشته است

  سلام
  اگر از دستم ناراحت نیستی می خوام until dawn رو شروع کنم ولی چون زبانم خوب نیست کمک نیاز دارم
  اشتراکم تموم شده اگه کمک می کنی تمدید کنم.

 58. اشکان نوشته است

  امیر حسین واقعا ممنون میشم جواب بدی این فروشندهorbeckهر کاری میمنم نمیادfirelink sh shirine یک بارم بازی کلا پاک کردم دوباره رفتم چون گفتم شاید ایتمشو اشتباه دادم به فروشنده دیگه از yeolام خرید کرده بودم گفتم شاید از اونه اندفه به هیچکی هیچی ندادم ولی بازم نمیاد چیه دلیلش

 59. امیر نوشته است

  سلام میشه بگید کی راهنماییتون تکمیل میشه!؟

 60. اشکان نوشته است

  امیر orbeck اینو میگه نمیادا oh I thought you d already given up well nothing has changed.you re not inclined for sorcery.it is either a natural fit or not fit at all. be on your way then. you re unkindled. shouldn t you get back to your duty

  • یعنی چی … خیلی عجیبه . یک سری اتفاقات نادر فقط برای کاربرای ما پیش میاد . بررسی میکنم از 1-2 نفر میپرسم اشکان جان .

   • اشکان نوشته است

    ابر نادر بخدا فقط واسه من تو بلودبورنم اگه یادت باشه واسه ارتقا سلاح به ده هموشونو تا نه زده بودم 10 گیر نمیومد روانی شدم بخدا با لول135 مگسم نذاشته بودم رو زمین بمونه تا اونجای بازی پاک کردم دوباره رفتم بازم درست نشد زبان ام اکی نیست برم4تا دری وری به فرام سافت وار بگم دیونم کرده ب قران تازه اون تروفی حرکات موزونم داستانه فک کنم پلاس میخواد یعنی به نوعی تروفی انلاینه بعضیاشو باید احضار کنی بگیری بعد میگن ویچر باگ داره بخدا پلات شد بدون این دردسرا خیلی اقایی امیر انچارتد خالیم کرده پرشم اول کاربر طلایی 1ساله

    • اشکان جان سلام 😀
     میشه یکم واضح تر بنویسی ؟ 😀

     • اشکان نوشته است

      سلام اقا امیر میگم این متنی که واسه شما فرستادم صحبت های استثنایی orbackبه من همین متنو تو گوگل سرچ میکنم ی چیزایی مینوسه ولی انگلیسی بلد نیستم بفهمم چی میگه یا برم از سایت خود بازی بپرسم خوب چه حرکتیه این و اینکه میتونم این تروفیو ازشما بگیرم هست امکانش ایا

     • منم خودم دارم تحقیق میکنم . مشکل شما خیلی نادره . این تروفی رو نمیتونید چون آیتم هاش قابل اشتراک گذاری نیست .

 61. امیر نوشته است

  سلام داداش میگم این باس درختی رو که کشتمش توی یه فضای بسته قرار گرفتم نمیدونم چیکار کنم یعنی همون جایی که زمین میریزه

 62. امیر نوشته است

  سلام تا کی بازی رو دارید؟؟

 63. Vahid50 نوشته است

  سلام خسته نباشید
  اگه امکانش هست تروفی های آنچارتد۴ رو هم قرار بدید.

 64. امیر نوشته است

  سلام خسته نباشید خیلی ممنون از وقتی که میذارید…. راهنمایی بازیjust cause 3 رو مد نظر ندارید؟

 65. سلام داداش کامیارم داداش ترو خدا کمک کن. بعد از کشتن باس آخر با هزار خوشحالی دستم خورد به jornury 2 بازی از اول اومد با تمام امکاناتم ولی اما من میخوام از همون قبلی باس آخر بیاد دیگه راهی نداره برگردم آخه خیلی کا را میخواستم انجام بدم

 66. سلام داداش کامیارم داداش تو Dark souls 3 به مشکل بر خوردم. بعد از کشتن باس آخر با هزار امید اشتباهی دستم خورد به journey 2 بازی از اول اومد البته با تمام امکاناتم ولی میخوام برگردم به journey 1 امکان هست ممنون میشم کمکم کنی.

 67. من این بازی رو روی کامپیوتر نصب کردم راهنماییم میکنید چطوری آنلاین بازی کنم

 68. ببخشید من حلقه wolf ring رو توی ng نگرفتم ایا می تونم اونو توی ng+بگیرم یا از دست دادمش؟

 69. سلام. من به نحوه بازی کردن شما دقت کردم دیدم شما خیلی کم از سپر استفاده میکنید و همش میپرد و جا خالی میدید آیا ای روش یهتر از سپر گرفتن؟
  سپر در چه مواقعی استفاده کنیم

  • سلام . نحوه مبارزه سلیقه ای هست . بعضیا با سپر و بعضیا با جادو و … اما من کلا این بازی ها ( بلادبورن و سری سولز ) رو اینطوری پیش میرم ، به نظر خود شخص بنده ، چابکی بالا با قدرت بالا رو بتونی ترکیب کنی بهتره . به صورتی که سنگین نشی اما قدرتمند باشی و از لباس های سنگین استفاده کنی .

 70. با عرض خسته نباشید
  در منطقه برفی که irillyth of boreal vally نام داره نوشته برای رد شدن یه عروسک می خواد یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  من گیر کردم در ضمن دو بار anri در فایر لینک دیدم اما بعدش دیگه نبود

 71. این عروسک از باس decons of the deep دراپ می شود در ضمن اگر همراه anri که صحبت نمی کنه رو نکشتید و در مورد مکان اون با anri صحبت کردید همراه anri اون رو خواهد کشت و جسد اون در smouldring lake قابل پیدا کردن است ولی اگه همراه اون رو کشتید و بعد با anri حرف زدید anri در church of yorshka خواهد امد

 72. بعد از دیدن anri در church of yorshka اگر می خواهید از anri در باس pontif salyvan کمک بگیرید دوست اون رو که به صورت یک مجسمه هست رو بکشید تا بتونید از اون در دو باس ponitif و aldrich کمک بگیرید

 73. اما اگر می خواهید پایان سوم بازی به نام the userpation of fire رو دیده و تروفی اون رو بگیرید اصلا اون مجسمه رو نکشید تا اون anri رو در darkmoon tomb بکشه

 74. اقا من این DOLL تو Irithyll of the boreal valley رو از کجا باید گیر بیارم تو یه ویدیو دیدم از یه شخصی تو فرانکلین شراین گرفت ولی تو بازی من اون شخص اونجا نیست !

 75. تشکر از راهنمایی
  ولی این deacons رو از کجا گیر بیارم.

 76. Small doll ایتمی است که از باس deacons of the deep در منطقه cathedral of the deep دراپ می شود . در این منطقه دو عدد غول وجود دارد . پشت سر یکی از غول ها یک راه پله وجود داره که به بالا راه داره . بعد راه پله چند تا خادم و چند تا شوالیه هست و در پشت سر انها یک راه وجود داره که میانبری به بونفایر هست . اگه به سمت راست دقت کنید یک مقبره بسیار بزرگ می بینید . پشت اون یک راه پله وجود داره اون را پایین برید تا به باس برسید . باس رو بکشید تا small doll رو دریافت کنید

 77. ببخشید من هر کاری می کنم نمی تونم از جادو های magic weapon و great magic weapon و از این قبیل استفاده کنم . لطفا راهنمایی کنید

 78. من هر صلاحی را که میگیرم حتی صلاح باس ها هر چه قدر هم آپگرید میکنم باز فقط 80 جون میبرن چی کار کنم

 79. سلام. ببخشید اگر ما بازی را تمام نکرده باشیم روی New game بزنیم بازم بازی سخت میشود؟

 80. ببخشید من تازه می خوام دارک سولز رو انلاین بازی کنم ایا نیازی به ps plus دارم یا نه ؟ و ایا سرعت سرعت اینترنت هم تاثیری داره یا نه

 81. نظر کاملتان را در این کادر بنویسید ..

 82. سلام ببخشید میخواستم ببپرسم این ایتم black eye orb من اول بازی گرفتم و ازش استفاده نکردم ولی الان توی new game plus هرچی میگردم نیس برای تروفی master of miracles حتی توی Rosaria s bed chamber هم رفتم نبود راهی دگ هست ایا من بگیرمش

 83. سلام
  لطفا فیلم نحوه بردن باس yhorm the giant را بگزارید

 84. بعد از شکست دادن curse greateood نمیدونم باید کجا برم ! دور تا دورم بستست !!!!! کسایی ک تموم کردن بگن بعد از اینکه سقف فرو میریزه و باس کشته میشه از چ مسیری باید رفت ?

 85. من بعد کشتن اون باسي ده بیست کشیکو میکشی باید کجا برم

 86. ببخشید لطفلا راهنمایی بازی (2016) need for speed را قرار دهید

 87. آدرس تلگرام خودتونو میشه بدید نه کانال

 88. سلام جناب
  برای جمع کردی proof چه راه هایی هست

 89. سلام
  داداش چطوری میشه sunlight medal جمع کرد؟

 90. سلام.با عرض خسته نباشید به تیم عالی سایتتون من 2 سوال داشم.اولین سوال در مورد تروفی 133 تا حلقه هست،
  من اگر حلقه های دور اول بازی را پیدا نکرده باشم در دور دوم یا سوم آن حلقه ها هنوز قابل یافتن هستند؟ و سوال دوم در مورد تروفی covenant mound makers هست..من اون تیکه که باید پشت آن غول آرام راه برویم و سوارش بشویم مشکل دارم یعنی هرچقدر آروم راه می روم بازم برمی گرده بهم حمله می کنه حتی با اینکه هرچی توی فیلم گفته بودید اجرا کردم.احتمالا به خاطر اینکه باس great wood (همون درخت بزرگه)رفتم اینجوریه؟؟؟!لطفا زود تر جواب دهید با تشکر از زحمات شما تیم عالی pstrophy

 91. اقا بی زحمت میگین من چجوری به catherial of the deep برسم ؟ من الان به road of sacrifies و catacombs of carthus رسیدم و بعد هم به irithyll of the boreal valley رسیدم ولی برای گرفتن اون عروسک نمیتونم اون باس رو پیدا کنم.

 92. سلام دوسته عزیز تعداد estus flask رو چه جوری باید زیاد کنم؟

 93. سلام میخوام عضو بشم حلقه ها رو میتونید بدید ؟ درضمن اگه بازی رو تموم نکرده باشم بازم میشه حلقه ها رو داد ؟

 94. چطوری می رسیم بهnameless king?

 95. اقا شما توی ویدیوی dancer of the boreal valley گفتید که این باس دقیقا بعد از yhorm هست اما من بعد از yhorm به جایی نمی تونم برم . میشه یه راهنمایی بکنید؟

 96. اقا نحوه رسیدن به منطقه archdragon peak رو لطفا قرار بدید . چون اون هم یک تروفی هست و شما ویدیویی قرار ندادید و لطفا به سوال های بقیه هم جواب بدید نه فقط کاربران ویژه.

 97. داداش لطفا تو تلگرام بهم یه پیغام بده لطفا @ali4240 می‌گم من آهنگر رو کشتم چه کنم کلید اونجا رو هم ندارم

 98. باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز وزحمت کش اقا دس مریضا واقعا سایتتون عالی عالیه با راهنمای جامعه وخوبش داداش من یک سوال داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنونتون من یکی از اسلاحهامو ابدیت کردم جای اهنگر خوبم ابدیت شد تاجای که اتشم باهش ترکیب کردم ولی باز دوباره با یک سنگ تبرم ابدیت کردم حالا همون اسلاح اتشیم خیلی خیلی ضعیف شده حالا هرکاری میکنم که همون ایتم اتش fire gam ازکجا پیدا کنمش که دوباره ترکیبش کنم بیشتر مناطقی رو که قبلا رفتم دوباره گشتم ولی همین ایتم نیست که نیست باید چیکار کنم ویک چیزه دیگه من گزینه ای که سلاح سنگینو بتون باخودش حمل کنه ابدیت کردم تاجایی که راحت میتونه بپره وبدوه ولی باز که میخوام از اون اسلاحها استفاده کنم روش ضربدر زده من گزینه سلاح سنگینو چندین بار ابدیت کردم ایا بازم باید ابدیت کنم که وزنشون کمتر بشه که بتونم اسلاحهای خوبشو که قدرت بالای دارن بردارم یا روش دیگه ای داره ببخشید که اینقدر زیاد نوشتم خیلی ممنونتون میشم که به سوالاتم جواب بدید اگر چه میدونم سرتون شلوغه خیلی بهم لطف میکنید بازم ممنونم از سایت عالیتون ایشالا موفق وسربلند باشید

 99. با سلام به دوستان دارک سولز3 بچه ها کسی است که بخواد دارک سولزو انلاین بامن بازی کنه من چندتا دوست دارم ولی متاسفانه دارک سولز بازی نمیکنن فکر کنم انلاین بازی کردن هم جذاب باشه همم کشتن باس های بازی اسانتر باشه اگه کس میخواد بامن بازی کنه یک ایمیله بده یا ایمیلهشو بفرسته تا بتونم باهم درارتباط باشیم دمتون گرم اینdavood.n90@gmail.comم ایمیل منه

 100. داداش لطفا اگه میشه دیدگاه منو لطفا تایید میکنید میدونم سرتون شولوغه اگه لطف کنید به سوالات بالای منم جواب بدید ممنون میشم

 101. س داداش لطفا اسم اون حلقه ای که وقتی دشمنارو میکوشیم تعداد روحی که میده بیشتر میشه چیه وکجا باید پیداش کنم ازتون ممنون میشم اگه پاسخ بدید لطفا

 102. باسلام من کاربر ویژشدم حالا باید چیکارکنم کجاسوالاتمودرموردبازی دارک سلولزباید بپرسم لطفا راهنمایم کنید ایمیلمو که ثبت شد دستتون درد نکنه یک راهنمایی برای چگونه کار باسایتتون لازم دارم مرسی

 103. سلام
  خسته نباشید؛ دو تا سوال داشتم. اگر جواب دادین نهایت سپاسگذاری رو دارم.
  عزیز تروفی چیه؟
  عروسک رو از کجا پیدا کنم؟

 104. سلام ای کاش در مورد دارک سولز 2 راهنمایی میکردید مثلا در مورد ابزارها ارتقا اسلحه یک جا دیدم به شمشیر اتش میزد قدرت شمشیر 3 برابرمیشد من هر کلیدی میزنم نمیشه

 105. سلام خسته نباشید . یه اشتباهی تو بازی انجام دادم او ن خانومی که پیشش لول آپ میکردمو خیلی ناخواسته کشتم میشه کمکم کنید برش گردوم ؟ ممنونم

 106. ببخشید می گم شما با pc بازی می کنید دیگه ؟
  اگه جوابتون مثبته میشه بگید دقیقا برای انلاین بازی کردن چی کار باید کرد من الان پیش این باس فلجم
  ایا کرکی چیزی ریختین ک تونستین انلاین بازی کنید ؟
  ممنون می شم جوابمو بدین

 107. کالا تو بازی ک می رم ایکون بالای صفحه هیچ وقت انلاین نمی شه فقط توشته افلاین

 108. سلام واقعا ممنونم ازتون من این رو بازی می کنم لول 781 هستم همی چیم مکس 99 هستش اما خسته شدم از افلاین بازی کردن خواستم انلاین بازی کنم اپدیت خواست اپدیت کردم نوشت net work اتصال به شبکه قطع است اما اینترت ما هم سرعتش بالاست بردم گیم نت ها اون جام امحان کردم باز نشد کافی نت بردم نشد خواهش مندم کمک کنید

 109. ببخشید مسشه مکان باس OLD DEMON KING رو تو سایت بزارید

 110. من هر چقدر میگردم باسرو پیدا نمیکنم

 111. لطفا هرکی میدونه بگه؟؟؟؟؟

 112. ببخشید شما اون تبرو از کجا اوردید

 113. ببخشید من این شخصیت ای که اول firelink shrine نشسته رو زدم حالا باهم دشمن شده چیکارش کنم?

 114. ببخشید ولی کجا توزیح دادید که مکان مخفی ancient wyvern کجاست؟؟؟؟؟؟

 115. سلام.ممنونم به خاطر راهنمایی ها خوبتون چه تو این بازی چه بازی های ذیگه.خواهش میکنم بگید این منطقه ی deacons of the deep رو از کجا میتونم پیدا کنم.چند روزه واسه رد شدن از اون پلی ک نیاز ب dollداره گیر کردماگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 116. ببخشید چرا بعضی از وی دیو خرابه؟؟؟؟

 117. ببخشید ایا مکان panted world of ariandel مخفی است یا بسته الحاقی؟؟؟؟؟!!!!!!

 118. سلام.
  من باس خادمین وفادار رو کشتم. ولی دری برام باز نشد که برم بونفایر بعدی.
  —————————-

  مادر تولد رو هم دیدم .
  به اون یارو ته چاه هم زره دادم.
  اون یارو که دم زندان پیرزنه بود رو هم کشتم .
  دو تا برج پشت قلعه رو هم گشتم.
  از پیرزن یکم چیز میز خریدم و اونو بعد لمس کردن کشتم و خاکسترشو به پیرزن فروشنده دادم.

  ولی نمیدونم چجوری باید مراحل بعدی رو پیدا کنم.

  توقع داشتم بعد باس خادمیین وفادار یه در باز شه برام .

  میشه بگید از کدوم را ه برم ؟؟؟

  ممنونم بابت راهنمایی خوب سایت

نظر شما چیست ؟

error: برای دریافت مطالب ، باید کاربر ویژه شوید * باتشکر