به نام خدا

مجموعه پلی استیشن تروفی ایران (PST) از سال 1393 کار خود را در زمینه راهنمایی بازی های رایانه ای و Trophy Guide به صورت نوشتاری ، تصویری و ویدئویی و همچنین داستان و تاریخچه بازی ها و اخبار مربوط به این صنعت آغاز کرده است.
هدف اصلی سایت در واقع ایجاد راهنمای بازی ها در سریع ترین زمان ممکن به صورت فارسی است که در کنار حفظ کیفیت ما قصد داریم مطالب خود را با عکس های اختصاصی، قرار دادن ویدئوهای انحصاری در شبکه تلوزیونی مجموعه با بهترین کیفیت ممکن ارائه دهیم که در کشور ما بی نظیر است و همچنین باعث شویم که دوستان هموطن در این زمینه نیازی به سایت های بیگانه  که به بهانه بازی چیز های دیگری به خورد مخاطب خود میدهند نداشته باشند .

البته در کنار این موارد سعی شده است تا یک آرشیو نسبتا خوب از بازی های قدیمی نیز تا به امروز جمع آوری شود که کاربران می توانند از آن ها استفاده کنند و به مرور زمان و با رفع مشکلات تعداد راهنماها را افزایش خوهیم داد.

همچنین در قسمت داستان و تاریخچه بازی ها و همچنین راهنمایی آن ها به سوء استفاده استکبار و کشور های سودجو که از این صنعت برای اهداف شوم خود استفاده میکنند پرداخته میشود تا بازیبازان عزیز بیشتر با دنیای پیرامون بازی های خود آشنا بشوند.

*متاسفانه در اوایل اسفند سال 1393 به دلیل خیانت و کم کاری برخی افراد ، هاست مجموعه که با کلی هزینه و صرف وقت آماده شده بود و کاربران زیادی در آن عضو شده بودند ، پاک شده و بیشتر راهنمایی ها خصوصا راهنمایی های بازی های جدید پاک شد که با لطفا کاربران طلایی به گردآوری مجدد آن ها پرداخته شده است .

تیم پلی استیشن تروفی با مدیریت Im_AhN امیدوار است که دوستان و بازیبازان ایرانی عزیز با نظرات و پیشنهادات خود ما رو در این راه یاری بفرمایند .

باتشکر

پلی استیشن تروفی

پی اس تروفی